Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Prípravka U9 - majstrovský zápas

ilustračný obrázok

Majstrovský zápas prípraviek U9 - 27. 4. 2013:

Spartak Myjava - AS Trenčín 1:13 (0:6)

Zostava Myjavy:
Hodúl, Jankových, Baránek, Drobný, Handžiu, Vávra, Tanglmayerová. Striedali: Michalec, Kravárik, Bies, Kubovčiak, Dutko, Mihaljevič.

Po vzájomnom oťukávaní na začiatku stretnutia sme inkasovali prvý gól už v 3. minúte, čo poznačilo celý ďalší vývoj, keď sme súperovi umožnili mnoho priestoru pri rozohrávke a nedôsledne sme bránili súperových hráčov. Keď sme sa dokázali spamätať, tak sme prehrávali už 0:6. Po zmene strán sme začali aktívnou hrou a hlavne agresívnejším napadaním súpera pri rozohrávke, z čoho sme strelili jediný gól, keď Handžiu prízemnou prihrávkou vysunul do brejku Vávru a ten povedľa hosťujúceho brankára dal náš jediný gól v tomto stretnutí, i keď sme si vypracovali ďalšie šance. Súper dokázal opätovne trestať každú našu chybnú rozohrávku a nedôsledné bránenie hosťujúcich hráčov v našom pokutovom území, z čoho vyústili ďalšie góly v našej bránke a nakoniec hostia zvíťazili zaslúžene 1:13.
Kladom stretnutia bola vzájomná komunikácia hráčov na ihrisku. Záporom bolo nedôsledné bránenie súperových hráčov, množstvo individuálnych chýb a nepresných rozohrávok.

 

autor textu: P. Klement