Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

2019/2020


Miesto  TímZápasy V RPGólySkóreBody
1 MY Spartak Myjava8:4 15 
2 ŠK 1923 Gabčíkovo14:7 14 
3 MŠK Považská Bystrica9:4 14 
4 FK Marcelová8:4 13 
5 ŠK LR CRYSTAL11:12 -1 13 
6 OFK Malženice17:6 11 12 
7 NR FC Nitra B11:9 11 
8 FK Slovan Duslo Šaľa8:7 10 
9 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B9:11 -2 10 
10 NZ FKM Nové Zámky8:14 -6 
11 TJ Družstevník Veľké Ludince9:12 -3 
12 TT FC Spartak Trnava B6:11 -5 
13 TJ Kovo Beluša6:7 -1 
14 NM AFC Nové Mesto nad Váhom4:8 -4 
15 FC Slovan Galanta6:10 -4 
16 KFC Kalná nad Hronom4:12 -8 
pi , 13. 09. 2019
19:00   MYSpartak Myjava-OFK Malženice2:1
so , 14. 09. 2019
16:00   NMAFC Nové Mesto nad Váhom-TJ Družstevník Veľké Ludince0:0
ne , 15. 09. 2019
16:00   FK Slovan Duslo Šaľa-NRFC Nitra B2:2
16:00   ŠK LR CRYSTAL-ŠK 1923 Gabčíkovo1:3
16:00   FK Marcelová-TJ Družstevník Veľké Ludince3:0
16:00   FC Slovan Galanta-TTFC Spartak Trnava B2:0
16:00   FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B-MŠK Považská Bystrica0:3
po , 16. 09. 2019
16:00   KFC Kalná nad Hronom-NZFKM Nové Zámky-:-
Nehrajú: TJ Kovo Beluša
so , 21. 09. 2019
15:30   MŠK Považská Bystrica-TJ Kovo Beluša-:-
15:30   NZFKM Nové Zámky-MYSpartak Myjava-:-
ne , 22. 09. 2019
10:30   TTFC Spartak Trnava B-FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble B-:-
10:30   NRFC Nitra B-FC Slovan Galanta-:-
15:30   ŠK 1923 Gabčíkovo-NMAFC Nové Mesto nad Váhom-:-
15:30   OFK Malženice-FK Slovan Duslo Šaľa-:-
15:30   TJ Družstevník Veľké Ludince-KFC Kalná nad Hronom-:-
15:30   ŠK LR CRYSTAL-FK Marcelová-:-

2018/2019


Miesto  TímZápasy V RPGólySkóreBody
1 MY Spartak Myjava 26 18 60:20 40 57 
2 OK Častkovce 26 16 48:23 25 52 
3 Športové kluby Blava 1928 26 14 44:34 10 47 
4 FK TEMPO Partizánske 26 12 50:32 18 44 
5 TJ Partizán Domaniža 26 12 48:36 12 42 
6 OŠK Trenčianske Stankovce 26 11 57:25 32 40 
7 FC Slovan Hlohovec 26 12 10 44:48 -4 40 
8 TJ Slavoj Boleráz 26 10 10 36:34 36 
9  MFK Vrbové 26 11 35:38 -3 29 
10 OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom 26 13 33:43 -10 29 
11 FC Baník Prievidza 26 13 34:53 -19 27 
12 OFK Trebatice 26 15 31:48 -17 25 
13 FK Spartak Bánovce nad Bebravou 26 16 33:61 -28 24 
14 TJ Partizán Prečín 26 18 32:90 -58 18 
15 TJ Kovo Beluša0:0 
- ŠK Slovan Šimonovany - Partizánske0:0 
so , 15. 06. 2019
17:00   FK Spartak Bánovce nad Bebravou-FC Baník Prievidza2:1
17:00    MFK Vrbové-OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom3:0
17:00   OK Častkovce-FC Slovan Hlohovec4:1
17:00   TJ Partizán Domaniža-TJ Partizán Prečín11:1
ne , 16. 06. 2019
17:00   MYSpartak Myjava-Športové kluby Blava 19282:0
17:00   OŠK Trenčianske Stankovce-TJ Slavoj Boleráz5:1
Nehrajú: FK TEMPO Partizánske, OFK Trebatice, ŠK Slovan Šimonovany - Partizánske, TJ Kovo Beluša

Ženy - I. liga - 11.kolo (01/06/2019) [>>>]

Dorastenky (U19) - I. liga sk. A - 21.kolo (01/06/2019) [>>>]

Žiačky (WU15)- I. liga sk. A - 21.kolo (01/06/2019) [>>>]

Starší dorast (U19) - II. liga ZsFZ sk. A - 18.kolo (06/04/2019) [>>>]

Mladší dorast (U17) - II. liga ZsFZ sk. A - 18.kolo (06/04/2019) [>>>]

Starší žiaci (U15) - II. liga ZsFZ - 30.kolo (15/06/2019) [>>>]

Mladší žiaci (U13) - II. liga ZsFZ - 30.kolo (15/06/2019) [>>>]

2017/2018


Miesto  TímZápasy V RPGólySkóreBody
1 OFK Malženice 26 21 76:15 61 67 
2 ŠK Slovan Šimonovany - Partizánske 26 15 62:25 37 52 
3 MY Spartak Myjava 26 15 57:24 33 51 
4 OK Častkovce 26 15 65:29 36 50 
5 FK TEMPO Partizánske 26 12 38:30 41 
6  MFK Vrbové 26 11 39:39 40 
7 TJ Slavoj Boleráz 26 38:36 35 
8 Športové kluby Blava 1928 26 10 33:39 -6 32 
9 FC Slovan Hlohovec 26 12 36:48 -12 32 
10 TJ Partizán Domaniža 26 12 31:52 -21 30 
11 TJ Partizán Prečín 26 13 40:64 -24 27 
12 OŠK Trenčianske Stankovce 26 16 33:55 -22 24 
13 TJ Iskra Holíč 26 18 23:65 -42 18 
14 TJ Družstevník Veľké Kostoľany 26 21 18:68 -50 
15 MFK Nová Dubnica0:0 
- MŠK Slovan Trenčianske Teplice0:0 
pi , 15. 06. 2018
17:00   TJ Iskra Holíč-MYSpartak Myjava2:6
17:30   OŠK Trenčianske Stankovce-OK Častkovce1:6
so , 16. 06. 2018
17:00   Športové kluby Blava 1928-ŠK Slovan Šimonovany - Partizánske1:1
17:00   TJ Slavoj Boleráz-FC Slovan Hlohovec5:2
17:00   OFK Malženice-MFK Nová Dubnica-:-
ne , 17. 06. 2018
17:00   TJ Družstevník Veľké Kostoľany-FK TEMPO Partizánske1:3
17:00   MŠK Slovan Trenčianske Teplice- MFK Vrbové-:-
17:00   TJ Partizán Domaniža-TJ Partizán Prečín2:2

Ženy - I. liga - 18.kolo (26/05/2018) [>>>]

Juniorky - I. liga - 18.kolo (26/06/2018) [>>>]

Žiačky - I. liga žiačok ZSFZ sk. A - 26.kolo (09/06/2018) [>>>]

Starší dorast (U19) - II. liga - 16. kolo (29/08/2018) [>>>]

Mladší dorast (U17) - II. liga - 34.kolo (16/06/2018) [>>>]

Starší žiaci (U15) A - II. liga - 34.kolo (16/06/2018) [>>>]

Starší žiaci (U15) B - III. liga - 30.kolo (16/06/2018) [>>>]

Mladší žiaci (U13) A - II. liga - 34.kolo (16/06/2018) [>>>]

Mladší žiaci (U13) B - III. liga - 30.kolo (16/06/2018) [>>>]

2016/2017


Miesto  TímZápasy V RPGólySkóreBody
1 ZA MŠK Žilina 19 16 55:12 43 50 
2 POD FO ŽP Šport Podbrezová 19 11 24:11 13 38 
3 SBA ŠK Slovan Bratislava 19 10 30:21 33 
4 TT FC Spartak Trnava 19 24:24 30 
5 RK MFK Ružomberok 18 33:27 26 
6 MY Spartak Myjava 19 19:21 -2 26 
7 TN AS Trenčín 19 25:33 -8 22 
8 MI MFK Zemplín Michalovce 18 22:32 -10 22 
9 DAC FC DAC 1904 Dunajská Streda 19 21:26 -5 21 
10 ZM FC ViOn Zlaté Moravce 19 12 19:34 -15 15 
11 SE FK Senica 19 11 14:25 -11 14 
12 PO 1. FC Tatran Prešov 19 11:31 -20 14 

Ženy - I. liga - 18.kolo (03/06/2017) [>>>]

Juniorky - I. liga - 18.kolo (03/06/2017) [>>>]

Žiačky - I. liga žiačok ZSFZ sk. A - 22.kolo (03/06/2017) [>>>]

Starší dorast (U19) - II. liga - 34.kolo (24/05/2017) [>>>]

Mladší dorast (U17) - II. liga - 34.kolo (24/05/2017) [>>>]

Starší žiaci (U15) - I. liga - 26.kolo (10/06/2017) [>>>]

Starší žiaci (U14) - I. liga - 26.kolo (10/06/2017) [>>>]

Mladší žiaci (U13) - 1. liga - 26.kolo (10/06/2017) [>>>]

Mladší žiaci (U12) - 1. liga - 25.kolo (03/06/2017) [>>>]