Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Mladší žiaci (U13) B - III. liga
Rozpis iCal export

Hrací deňDátumČasVýsledok
112/08/201710:00   AFC Nové Mesto nad Váhom- FK Dubnica nad Váhom11-1
112/08/201712:00   FK Junior Kanianka- ŠK LR CRYSTAL7-0
112/08/201712:00   TJ Nafta Gbely- TJ Tatran Horovce4-0
112/08/201712:00   FK TJ Kúty- OK Častkovce4-0
123/08/201716:00   FKS Nemšová- FK Iskra Nováky3-5
123/08/201717:00   Spartak Myjava MY- TJ Iskra Holíč8-0
219/08/201712:00   FK Iskra Nováky- FC Baník Prievidza1-8
219/08/201712:00   TJ Iskra Holíč- FKS Nemšová3-1
219/08/201712:00   TJ Tatran Horovce- FK TJ Kúty1-8
219/08/201712:00   ŠK LR CRYSTAL- TJ Nafta Gbely0-15
220/08/201712:00   OŠK Moravany nad Váhom- FK Junior Kanianka6-0
231/10/201712:00   Spartak Myjava MY- OK Častkovce1-1
326/08/201710:00   FKS Nemšová- OK Častkovce2-3
326/08/201712:00   FK TJ Kúty- ŠK LR CRYSTAL16-0
327/08/201712:00   FC Baník Prievidza- TJ Iskra Holíč4-0
327/08/201712:00   AFC Nové Mesto nad Váhom- FK Iskra Nováky3-0
307/09/201717:30   TJ Nafta Gbely- OŠK Moravany nad Váhom14-0
313/09/201717:30   Spartak Myjava MY- TJ Tatran Horovce8-0
402/09/201712:00   FK Iskra Nováky- FK Dubnica nad Váhom2-7
402/09/201712:00   TJ Iskra Holíč- AFC Nové Mesto nad Váhom4-0
402/09/201712:00   OK Častkovce- FC Baník Prievidza1-3
402/09/201712:00   ŠK LR CRYSTAL-MY Spartak Myjava1-8
402/09/201715:00   FK Junior Kanianka- TJ Nafta Gbely0-6
403/09/201712:00   OŠK Moravany nad Váhom- FK TJ Kúty3-2
404/10/201716:30   TJ Tatran Horovce- FKS Nemšová1-11
509/09/201712:00   FKS Nemšová- ŠK LR CRYSTAL8-0
509/09/201712:00   AFC Nové Mesto nad Váhom- OK Častkovce0-6
509/09/201714:00   FK TJ Kúty- FK Junior Kanianka3-1
510/09/201712:00   Spartak Myjava MY- OŠK Moravany nad Váhom5-0
510/09/201712:00   FC Baník Prievidza- TJ Tatran Horovce11-0
510/09/201712:00   FK Dubnica nad Váhom- TJ Iskra Holíč10-0
616/09/201712:00   OK Častkovce- FK Dubnica nad Váhom3-2
616/09/201712:00   TJ Tatran Horovce- AFC Nové Mesto nad Váhom1-3
616/09/201712:00   ŠK LR CRYSTAL- FC Baník Prievidza0-16
616/09/201712:00   FK Junior Kanianka-MY Spartak Myjava2-2
616/09/201712:00   FK TJ Kúty- TJ Nafta Gbely1-6
617/09/201712:00   OŠK Moravany nad Váhom- FKS Nemšová1-3
723/09/201712:00   FKS Nemšová- FK Junior Kanianka3-0
723/09/201712:00   Spartak Myjava MY- TJ Nafta Gbely0-5
723/09/201712:00   AFC Nové Mesto nad Váhom- ŠK LR CRYSTAL13-1
723/09/201712:00   FK Iskra Nováky- TJ Iskra Holíč4-2
724/09/201712:00   FK Dubnica nad Váhom- TJ Tatran Horovce7-0
718/10/201714:00   FC Baník Prievidza- OŠK Moravany nad Váhom4-6
830/09/201712:00   OK Častkovce- FK Iskra Nováky6-0
830/09/201712:00   ŠK LR CRYSTAL- FK Dubnica nad Váhom6-2
830/09/201712:00   FK Junior Kanianka- FC Baník Prievidza2-3
830/09/201712:00   TJ Nafta Gbely- FKS Nemšová7-0
830/09/201712:00   FK TJ Kúty-MY Spartak Myjava7-0
801/10/201712:00   OŠK Moravany nad Váhom- AFC Nové Mesto nad Váhom13-0
905/09/201712:00   FC Baník Prievidza- TJ Nafta Gbely0-2
907/10/201712:00   FKS Nemšová- FK TJ Kúty5-0
907/10/201712:00   AFC Nové Mesto nad Váhom- FK Junior Kanianka9-1
907/10/201712:00   FK Iskra Nováky- TJ Tatran Horovce5-1
907/10/201712:00   TJ Iskra Holíč- OK Častkovce0-9
907/10/201712:00   FK Dubnica nad Váhom- OŠK Moravany nad Váhom6-1
1014/10/201712:00   TJ Tatran Horovce- TJ Iskra Holíč0-2
1014/10/201712:00   ŠK LR CRYSTAL- FK Iskra Nováky0-9
1014/10/201712:00   FK Junior Kanianka- FK Dubnica nad Váhom0-0
1014/10/201712:00   TJ Nafta Gbely- AFC Nové Mesto nad Váhom6-0
1014/10/201712:00   Spartak Myjava MY- FKS Nemšová1-5
1015/10/201712:00   FC Baník Prievidza- FK TJ Kúty7-0
1121/10/201712:00   AFC Nové Mesto nad Váhom- FK TJ Kúty8-0
1121/10/201712:00   FK Dubnica nad Váhom- TJ Nafta Gbely1-5
1121/10/201712:00   FK Iskra Nováky- OŠK Moravany nad Váhom11-1
1121/10/201712:00   TJ Iskra Holíč- ŠK LR CRYSTAL4-3
1121/10/201712:00   OK Častkovce- TJ Tatran Horovce8-2
1122/10/201712:00   FC Baník Prievidza-MY Spartak Myjava13-0
1225/10/201715:00   Spartak Myjava MY- AFC Nové Mesto nad Váhom3-3
1228/10/201712:00   FKS Nemšová- FC Baník Prievidza2-3
1228/10/201712:00   ŠK LR CRYSTAL- OK Častkovce0-11
1228/10/201712:00   FK TJ Kúty- FK Dubnica nad Váhom2-3
1216/11/201714:30   FK Iskra Nováky- FK Junior Kanianka5-0
1225/11/201712:00   OŠK Moravany nad Váhom- TJ Iskra Holíč7-1
1304/11/201712:00   AFC Nové Mesto nad Váhom- FKS Nemšová2-2
1304/11/201712:00   TJ Iskra Holíč- FK Junior Kanianka3-2
1304/11/201712:00   OK Častkovce- OŠK Moravany nad Váhom9-0
1304/11/201712:00   TJ Tatran Horovce- ŠK LR CRYSTAL3-4
1305/11/201712:00   FK Dubnica nad Váhom-MY Spartak Myjava3-0
1308/11/201717:00   FK Iskra Nováky- TJ Nafta Gbely0-6
1411/11/201712:00   FKS Nemšová- FK Dubnica nad Váhom7-0
1411/11/201712:00   FK Junior Kanianka- OK Častkovce2-5
1411/11/201712:00   TJ Nafta Gbely- TJ Iskra Holíč11-0
1411/11/201712:00   FK TJ Kúty- FK Iskra Nováky0-2
1412/11/201712:00   OŠK Moravany nad Váhom- TJ Tatran Horovce6-4
1412/11/201712:00   FC Baník Prievidza- AFC Nové Mesto nad Váhom5-2
1517/11/201712:00   ŠK LR CRYSTAL- OŠK Moravany nad Váhom1-5
1518/11/201712:00   FK Iskra Nováky-MY Spartak Myjava8-0
1518/11/201712:00   TJ Iskra Holíč- FK TJ Kúty2-1
1518/11/201712:00   OK Častkovce- TJ Nafta Gbely2-4
1518/11/201712:00   TJ Tatran Horovce- FK Junior Kanianka0-5
1519/11/201712:00   FK Dubnica nad Váhom- FC Baník Prievidza4-3
1610/03/201712:00   TJ Tatran Horovce- TJ Nafta Gbely1-6
1610/03/201712:00   FK Iskra Nováky- FKS Nemšová1-1
1618/03/201712:00   FK Dubnica nad Váhom- AFC Nové Mesto nad Váhom8-0
1601/05/201712:00   OK Častkovce- FK TJ Kúty5-0
1601/05/201712:00   TJ Iskra Holíč-MY Spartak Myjava9-1
1608/05/201712:00   ŠK LR CRYSTAL- FK Junior Kanianka2-2
1703/04/201816:00   OK Častkovce-MY Spartak Myjava5-0
1703/04/201817:00   FK TJ Kúty- TJ Tatran Horovce3-1
1703/04/201817:00   TJ Nafta Gbely- ŠK LR CRYSTAL4-0
1703/04/201817:00   FK Junior Kanianka- OŠK Moravany nad Váhom1-11
1704/04/201812:00   FC Baník Prievidza- FK Iskra Nováky1-1
1708/05/201812:00   FKS Nemšová- TJ Iskra Holíč11-0
1823/03/201817:00   OŠK Moravany nad Váhom- TJ Nafta Gbely2-4
1824/03/201812:00   OK Častkovce- FKS Nemšová1-1
1824/03/201812:00   ŠK LR CRYSTAL- FK TJ Kúty0-6
1824/03/201812:00   TJ Iskra Holíč- FC Baník Prievidza0-15
1824/03/201812:00   FK Iskra Nováky- AFC Nové Mesto nad Váhom7-0
1824/03/201812:00   TJ Tatran Horovce-MY Spartak Myjava0-1
1929/03/201816:00   FK Dubnica nad Váhom- FK Iskra Nováky7-0
1930/03/201812:00   FC Baník Prievidza- OK Častkovce5-2
1931/03/201812:00   Spartak Myjava MY- ŠK LR CRYSTAL6-0
1931/03/201812:00   FK TJ Kúty- OŠK Moravany nad Váhom12-2
1931/03/201812:00   FKS Nemšová- TJ Tatran Horovce8-0
1931/03/201814:00   TJ Nafta Gbely- FK Junior Kanianka12-0
1901/04/201812:00   AFC Nové Mesto nad Váhom- TJ Iskra Holíč1-1
2007/04/201812:00   ŠK LR CRYSTAL- FKS Nemšová0-5
2007/04/201812:00   OK Častkovce- AFC Nové Mesto nad Váhom3-0
2007/04/201812:00   FK Junior Kanianka- FK TJ Kúty0-3
2007/04/201812:00   TJ Tatran Horovce- FC Baník Prievidza0-13
2007/04/201812:00   TJ Iskra Holíč- FK Dubnica nad Váhom1-5
2008/04/201812:00   OŠK Moravany nad Váhom-MY Spartak Myjava0-11
2114/04/201812:00   FK Dubnica nad Váhom- OK Častkovce5-1
2114/04/201812:00   AFC Nové Mesto nad Váhom- TJ Tatran Horovce2-0
2114/04/201812:00   Spartak Myjava MY- FK Junior Kanianka5-2
2114/04/201812:00   FKS Nemšová- OŠK Moravany nad Váhom16-1
2115/04/201812:00   FC Baník Prievidza- ŠK LR CRYSTAL8-0
2115/04/201812:00   TJ Nafta Gbely- FK TJ Kúty11-0
2221/04/201812:00   FK Junior Kanianka- FKS Nemšová1-9
2221/04/201812:00   ŠK LR CRYSTAL- AFC Nové Mesto nad Váhom0-1
2221/04/201812:00   TJ Iskra Holíč- FK Iskra Nováky0-10
2221/04/201812:00   TJ Tatran Horovce- FK Dubnica nad Váhom3-5
2222/04/201812:00   TJ Nafta Gbely-MY Spartak Myjava13-0
2222/04/201812:00   OŠK Moravany nad Váhom- FC Baník Prievidza7-3
2328/04/201812:00   FK Iskra Nováky- OK Častkovce1-3
2328/04/201812:00   FKS Nemšová- TJ Nafta Gbely0-4
2328/04/201812:00   Spartak Myjava MY- FK TJ Kúty3-3
2328/04/201812:00   AFC Nové Mesto nad Váhom- OŠK Moravany nad Váhom14-0
2329/04/201812:00   FK Dubnica nad Váhom- ŠK LR CRYSTAL4-1
2329/04/201812:00   FC Baník Prievidza- FK Junior Kanianka15-0
2405/05/201812:00   TJ Nafta Gbely- FC Baník Prievidza3-4
2405/05/201812:00   FK Junior Kanianka- AFC Nové Mesto nad Váhom2-2
2405/05/201812:00   TJ Tatran Horovce- FK Iskra Nováky1-6
2405/05/201812:00   OK Častkovce- TJ Iskra Holíč13-0
2406/05/201812:00   FK TJ Kúty- FKS Nemšová2-4
2406/05/201812:00   OŠK Moravany nad Váhom- FK Dubnica nad Váhom1-6
2512/05/201812:00   TJ Iskra Holíč- TJ Tatran Horovce3-0
2512/05/201812:00   FK Iskra Nováky- ŠK LR CRYSTAL7-1
2512/05/201812:00   AFC Nové Mesto nad Váhom- TJ Nafta Gbely1-5
2512/05/201812:00   FKS Nemšová-MY Spartak Myjava4-1
2512/05/201812:00   FK TJ Kúty- FC Baník Prievidza1-11
2513/05/201812:00   FK Dubnica nad Váhom- FK Junior Kanianka7-0
2619/05/201812:00   FK TJ Kúty- AFC Nové Mesto nad Váhom4-3
2619/05/201812:00   TJ Nafta Gbely- FK Dubnica nad Váhom7-1
2619/05/201812:00   ŠK LR CRYSTAL- TJ Iskra Holíč0-1
2619/05/201812:00   TJ Tatran Horovce- OK Častkovce0-15
2619/05/201812:00   Spartak Myjava MY- FC Baník Prievidza0-7
2620/05/201812:00   OŠK Moravany nad Váhom- FK Iskra Nováky3-13
2702/05/201817:00   OK Častkovce- ŠK LR CRYSTAL10-1
2726/05/201812:00   AFC Nové Mesto nad Váhom-MY Spartak Myjava7-0
2726/05/201812:00   FC Baník Prievidza- FKS Nemšová2-1
2726/05/201812:00   FK Dubnica nad Váhom- FK TJ Kúty8-0
2726/05/201812:00   TJ Iskra Holíč- OŠK Moravany nad Váhom8-1
2728/05/201812:00   FK Junior Kanianka- FK Iskra Nováky1-3
2831/05/201818:00   OŠK Moravany nad Váhom- OK Častkovce0-8
2802/06/201812:00   FKS Nemšová- AFC Nové Mesto nad Váhom6-0
2802/06/201812:00   FK Junior Kanianka- TJ Iskra Holíč1-1
2802/06/201812:00   ŠK LR CRYSTAL- TJ Tatran Horovce4-0
2802/06/201812:00   Spartak Myjava MY- FK Dubnica nad Váhom4-0
2802/06/201812:00   TJ Nafta Gbely- FK Iskra Nováky3-3
2906/06/201812:00   FK Dubnica nad Váhom- FKS Nemšová4-0
2909/06/201812:00   OK Častkovce- FK Junior Kanianka6-0
2909/06/201812:00   TJ Iskra Holíč- TJ Nafta Gbely0-4
2909/06/201812:00   FK Iskra Nováky- FK TJ Kúty9-0
2909/06/201812:00   AFC Nové Mesto nad Váhom- FC Baník Prievidza0-9
2910/06/201812:00   TJ Tatran Horovce- OŠK Moravany nad Váhom0-7
3008/05/201812:00   Spartak Myjava MY- FK Iskra Nováky0-15
3022/05/201812:00   FK TJ Kúty- TJ Iskra Holíč7-1
3005/06/201812:00   TJ Nafta Gbely- OK Častkovce2-4
3013/06/201812:00   FC Baník Prievidza- FK Dubnica nad Váhom2-3
3016/06/201812:00   OŠK Moravany nad Váhom- ŠK LR CRYSTAL-
3016/06/201812:00   FK Junior Kanianka- TJ Tatran Horovce3-3