Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Mladší žiaci (U13) B - III. liga
Rozpis iCal export

Hrací deňDátumČasVýsledok
112/08/201710:00   AFC Nové Mesto nad Váhom- FK Dubnica nad Váhom11-1
112/08/201712:00   FK Junior Kanianka- ŠK LR CRYSTAL7-0
112/08/201712:00   TJ Nafta Gbely- TJ Tatran Horovce4-0
112/08/201712:00   FK TJ Kúty- OK Častkovce4-0
123/08/201716:00   FKS Nemšová- FK Iskra Nováky3-5
123/08/201717:00   Spartak Myjava MY- TJ Iskra Holíč8-0
219/08/201712:00   FK Iskra Nováky- FC Baník Prievidza1-8
219/08/201712:00   TJ Iskra Holíč- FKS Nemšová3-1
219/08/201712:00   TJ Tatran Horovce- FK TJ Kúty1-8
219/08/201712:00   ŠK LR CRYSTAL- TJ Nafta Gbely0-15
220/08/201712:00   OŠK Moravany nad Váhom- FK Junior Kanianka6-0
231/10/201712:00   Spartak Myjava MY- OK Častkovce1-1
326/08/201710:00   FKS Nemšová- OK Častkovce2-3
326/08/201712:00   FK TJ Kúty- ŠK LR CRYSTAL16-0
327/08/201712:00   FC Baník Prievidza- TJ Iskra Holíč4-0
327/08/201712:00   AFC Nové Mesto nad Váhom- FK Iskra Nováky3-0
307/09/201717:30   TJ Nafta Gbely- OŠK Moravany nad Váhom14-0
313/09/201717:30   Spartak Myjava MY- TJ Tatran Horovce8-0
402/09/201712:00   FK Iskra Nováky- FK Dubnica nad Váhom2-7
402/09/201712:00   TJ Iskra Holíč- AFC Nové Mesto nad Váhom4-0
402/09/201712:00   OK Častkovce- FC Baník Prievidza1-3
402/09/201712:00   ŠK LR CRYSTAL-MY Spartak Myjava1-8
402/09/201715:00   FK Junior Kanianka- TJ Nafta Gbely0-6
403/09/201712:00   OŠK Moravany nad Váhom- FK TJ Kúty3-2
404/10/201716:30   TJ Tatran Horovce- FKS Nemšová1-11
509/09/201712:00   FKS Nemšová- ŠK LR CRYSTAL8-0
509/09/201712:00   AFC Nové Mesto nad Váhom- OK Častkovce0-6
509/09/201714:00   FK TJ Kúty- FK Junior Kanianka3-1
510/09/201712:00   Spartak Myjava MY- OŠK Moravany nad Váhom5-0
510/09/201712:00   FC Baník Prievidza- TJ Tatran Horovce11-0
510/09/201712:00   FK Dubnica nad Váhom- TJ Iskra Holíč10-0
616/09/201712:00   OK Častkovce- FK Dubnica nad Váhom3-2
616/09/201712:00   TJ Tatran Horovce- AFC Nové Mesto nad Váhom1-3
616/09/201712:00   ŠK LR CRYSTAL- FC Baník Prievidza0-16
616/09/201712:00   FK Junior Kanianka-MY Spartak Myjava2-2
616/09/201712:00   FK TJ Kúty- TJ Nafta Gbely1-6
617/09/201712:00   OŠK Moravany nad Váhom- FKS Nemšová1-3
723/09/201712:00   FKS Nemšová- FK Junior Kanianka3-0
723/09/201712:00   Spartak Myjava MY- TJ Nafta Gbely0-5
723/09/201712:00   AFC Nové Mesto nad Váhom- ŠK LR CRYSTAL13-1
723/09/201712:00   FK Iskra Nováky- TJ Iskra Holíč4-2
724/09/201712:00   FK Dubnica nad Váhom- TJ Tatran Horovce7-0
718/10/201714:00   FC Baník Prievidza- OŠK Moravany nad Váhom4-6
830/09/201712:00   OK Častkovce- FK Iskra Nováky6-0
830/09/201712:00   ŠK LR CRYSTAL- FK Dubnica nad Váhom6-2
830/09/201712:00   FK Junior Kanianka- FC Baník Prievidza2-3
830/09/201712:00   TJ Nafta Gbely- FKS Nemšová7-0
830/09/201712:00   FK TJ Kúty-MY Spartak Myjava7-0
801/10/201712:00   OŠK Moravany nad Váhom- AFC Nové Mesto nad Váhom13-0
905/09/201712:00   FC Baník Prievidza- TJ Nafta Gbely0-2
907/10/201712:00   FKS Nemšová- FK TJ Kúty5-0
907/10/201712:00   AFC Nové Mesto nad Váhom- FK Junior Kanianka9-1
907/10/201712:00   FK Iskra Nováky- TJ Tatran Horovce5-1
907/10/201712:00   TJ Iskra Holíč- OK Častkovce0-9
907/10/201712:00   FK Dubnica nad Váhom- OŠK Moravany nad Váhom6-1
1014/10/201712:00   TJ Tatran Horovce- TJ Iskra Holíč0-2
1014/10/201712:00   ŠK LR CRYSTAL- FK Iskra Nováky0-9
1014/10/201712:00   FK Junior Kanianka- FK Dubnica nad Váhom0-0
1014/10/201712:00   TJ Nafta Gbely- AFC Nové Mesto nad Váhom6-0
1014/10/201712:00   Spartak Myjava MY- FKS Nemšová1-5
1015/10/201712:00   FC Baník Prievidza- FK TJ Kúty7-0
1121/10/201712:00   AFC Nové Mesto nad Váhom- FK TJ Kúty8-0
1121/10/201712:00   FK Dubnica nad Váhom- TJ Nafta Gbely1-5
1121/10/201712:00   FK Iskra Nováky- OŠK Moravany nad Váhom11-1
1121/10/201712:00   TJ Iskra Holíč- ŠK LR CRYSTAL4-3
1121/10/201712:00   OK Častkovce- TJ Tatran Horovce8-2
1122/10/201712:00   FC Baník Prievidza-MY Spartak Myjava13-0
1225/10/201715:00   Spartak Myjava MY- AFC Nové Mesto nad Váhom3-3
1228/10/201712:00   FKS Nemšová- FC Baník Prievidza2-3
1228/10/201712:00   ŠK LR CRYSTAL- OK Častkovce0-11
1228/10/201712:00   FK TJ Kúty- FK Dubnica nad Váhom2-3
1216/11/201714:30   FK Junior Kanianka- FK Iskra Nováky-
1225/11/201712:00   OŠK Moravany nad Váhom- TJ Iskra Holíč-
1304/11/201712:00   AFC Nové Mesto nad Váhom- FKS Nemšová2-2
1304/11/201712:00   TJ Iskra Holíč- FK Junior Kanianka3-2
1304/11/201712:00   OK Častkovce- OŠK Moravany nad Váhom9-0
1304/11/201712:00   TJ Tatran Horovce- ŠK LR CRYSTAL3-4
1305/11/201712:00   FK Dubnica nad Váhom-MY Spartak Myjava3-0
1308/11/201717:00   FK Iskra Nováky- TJ Nafta Gbely0-6
1411/11/201712:00   FKS Nemšová- FK Dubnica nad Váhom7-0
1411/11/201712:00   FK Junior Kanianka- OK Častkovce2-5
1411/11/201712:00   TJ Nafta Gbely- TJ Iskra Holíč11-0
1411/11/201712:00   FK TJ Kúty- FK Iskra Nováky0-2
1412/11/201712:00   OŠK Moravany nad Váhom- TJ Tatran Horovce6-4
1412/11/201712:00   FC Baník Prievidza- AFC Nové Mesto nad Váhom5-2
1517/11/201712:00   ŠK LR CRYSTAL- OŠK Moravany nad Váhom1-5
1518/11/201712:00   FK Iskra Nováky-MY Spartak Myjava8-0
1518/11/201712:00   TJ Iskra Holíč- FK TJ Kúty2-1
1518/11/201712:00   OK Častkovce- TJ Nafta Gbely2-4
1518/11/201712:00   TJ Tatran Horovce- FK Junior Kanianka0-5
1519/11/201712:00   FK Dubnica nad Váhom- FC Baník Prievidza4-3