28. kolo (31. 5. 2014) : Spartak Myjava - PFK Piešťany 1:0 (1:0)

28. kolo (31. 5. 2014) : Spartak Myjava - PFK Piešťany 3:0 (0:0)

Spartak Myjava - PFK Piešťany 1:0 (1:0)
Zostava Myjavy: Ravas, Egri, Pecha, Flamik, Sirota, Nikodem, Pavol Sivák /K/, Copko, Kulíšek, Peter Sivák, Patrik Baranovič.

Zápas sa hral len 3 minúty. Po našom góle rozhodca zápas predčasne ukončil pre nedostatočný počet hráčov Piešťan. Zápas tak bude kontumovaný.

Gól Myjavy: 2' Kulíšek

Spartak Myjava - PFK Piešťany 3:0 (0:0)
Zostava Myjavy: Janček, Halabrín, Čobrda /K/, Fukna (55' Sekela), Zríni, Černek (41' Chvíla), Žúrek (41' Švancara), Gimeš, Havlík, Jánošík, Plichta (41' Matušica).

Aj v tomto zápase sa ukázala naša slabosť - nepremieňanie šancí. Od úvodu zápase sme boli kombinačnejší a súper sa iba zriedkavo dostával k našej 16-tke. Ale i keď sme si vypracovali gólovú šancu, zbrklo sme ju zahodili. Polčas sa skončil 0:0, keď čisté šance nepremenili Gímeš, Fukna a Čobrda.

Po polčasovom prestriedaní sme súpera zatlačili na vlastnú polovicu a po chybe v rozohrávke dal Gímeš v 54. minúte vedúci gól. V 61. minúte po ruke v 16-tke premenil pokutový kop Švancara. Aj v tejto fáze hry nepremenili gólové šance Zríni, Chvíla, Švancara, ale po peknej krídelnej akcii na konečných 3:0 zakončil Gímeš.

Góly Myjavy: 54' a 77' Gimeš, 61' Švancara (pokutový kop)