Starší a mladší dorast: Dohrávka 7. kola

7. kolo - dohrávka (30. 10. 2014) : MFK Skalica - Spartak Myjava 1:3 (1:1)

Zostava Myjavy: Janček, Egri, Flamik /K/, Vávra, Pecha, Copko (86' Zríni), Ferenčič, Žúrek, Švancara, Némethy (57' Fukna), Gimeš.

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.

Góly Myjavy: 10' a 90' Ferenčič, 85' Copko

Zostava Myjavy: Dedík, Jakub Beran, Kočica, Jánošík /K/, Matušica, Tobiaš (75' Koníček), Tomašech, Malíček (70' Matej Beran), Harmady (79' Čerešňa), Oliver Černek (66' Všetula), Latiphy.

V dnešnom zápase, ktorý bol dohrávkou 7. kola sme podali výborný výkon a počas celého zápasu sme dominovali. Od úvodu zápasu sme začali aktívne, so snahou vnútiť súperovi svoj štýl hry. Mali sme lepšie držanie lopty, dobre sme sa pohybovali a kombinovali. V niektorých situáciách sme však volili zbytočne kolmú prihrávku, miesto medzihry. Preto sa hralo hore- dole, čo bolo fyzicky náročné. Domáci sa snažili, ale kombinácie im nevychádzali, resp. sme ich pozornou defenzívou eliminovali. Vypracovali sme si výborné možnosti na zakončenie, najskôr Harmady vo výbornej pozícii zakončoval vedľa a vzápätí ten istý hráč opečiatkoval hlavou brvno. Ďalšie strely Malíčka a Olivera Černeka vyrážal domáci brankár na roh. V 31. min. prišla krásna akcia, keď Harmady kolmou prihrávkou ponúkol gólové zakončenie pre Malíčka. 0:1. Herne sme mali jednoznačne navrch a súperovi sme prakticky nič nedovolili. Domáci sa však v závere polčasu predsa dostali do zakončenia po našej chybe v defenzíve. 40. minúta - 1:1.

Druhý polčas sme začali znovu aktívne so snahou o strelenie vedúceho gólu. Podarilo sa nám to v 49. minúte, keď po milimetrovom centri Olivera Černeka a krásnej hlavičke Harmadyho bolo 1:2. V 59. minúte Oliver Černek vybojoval loptu a ponúkol Harmadymu výbornú prihrávku, ktorý aj so šťastím premenil. 1:3. Výborne hrajúci Harmady mal ešte ďalšie dve gólové šance, ale skóre zápasu sa už nemenilo.

Dosiahli sme pekné víťazstvo, ktoré bolo vzhľadom na priebeh zápasu zaslúžené. Chlapci si zaslúžia za výkon pochvalu. Tešíme sa na ďalší zápas, ktorý nás čaká už pozajtra, čo bude mimoriadne náročné.

Góly Myjavy: 31' Malíček, 49' a 59' Harmady