Starší a mladší dorast: 14. kolo

14. kolo (1. 11. 2014) : Spartak Myjava - ŠKP Inter Dúbravka Bratislava 0:0

14. kolo (1. 11. 2014) : Spartak Myjava - ŠKP Inter Dúbravka Bratislava 5:0 (3:0)

Spartak Myjava - ŠKP Inter Dúbravka Bratislava 0:0
Zostava Myjavy: Janček, Halabrín, Egri, Flamik /K/, Vávra, Pecha, Copko, Ferenčič, Fukna, Švancara, Gimeš (62' Némethy).

Náš posledný majstrovský zápas na domácej pôde v jesennej časti bol tretím stretnutím v priebehu šiestich dní. Nahromadená únava, úzky káder ani veľa zranených hráčov (Durec, Havlík, Kozák, Kulíšek, Baranovič) nemali vplyv na náš snaživý výkon a túžbu zvíťaziť. Napriek tomu, že sme si vypracovali deväť gólových šancí tak konečný výsledok je 0:0. Prípadným víťazstvom sme sa mohli dostať na prvú priečku tabuľky, ale túto šancu sme zatiaľ nevyužili. Napriek tomu sa nám podarilo natiahnúť sériu neporaziteľnosti na 11 zápasov.

Spartak Myjava - ŠKP Inter Dúbravka Bratislava 5:0 (3:0)
Zostava Myjavy: Dedík, Kočica, Jánošík /K/, Matušica, Predmeský, Tobiaš (65' Koníček), Tomašech, Malíček (58' Všetula), Latiphy (71' Čerešňa), Harmady, Oliver Černek (58' Matej Beran).

V priebehu šiestich dní sme odohrali už tretí zápas, z čoho sme mali menšie obavy. Boli sme zvedaví , ako sa hráči dokážu vysporiadať s únavou. Snahou nás trénerov bolo čo najlepšie pripraviť hráčov na náročný program. Dokázali sme to dobre a hráči to od začiatku na ihrisku potvrdzovali. Vyzeralo to, akoby sme hrali prvý majstrovský zápas. Od prvej minúty sme hrali s chuťou, aktívne, v pohybe a dôrazne. Odmenou nám bolo vedenie 3:0 už v 15. minúte. Všetky tri góly sa podarilo streliť Erikovi Harmadymu. Po takomto úvode mal priebeh prvého polčasu jasný scenár. Na ihrisku sme dominovali a mohli sme pridať ďalšie góly, ale veľké šance Malíčka, Harmadyho a Černeka zostali nevyužité.

V druhom polčase sa naša aktivita zmenšila, súper tiež predviedol viaceré pekné momenty, ale do gólovej šance sme ho nepustili. Naopak my sme naše vedenie ešte zvýraznili gólmi Harmadyho a Čerešňu.

Úplne zaslúžené víťazstvo nášho tímu po výbornom kolektívnom výkone. Veľké poďakovanie chlapcom za pekné futbalové chvíle a dva výborné výkony v priebehu troch dní.

Góly Myjavy: 10', 11', 15' a 66' Harmady, 79' Čerešňa