17. kolo (15. 03. 2015) : FK Inter Bratislava - Spartak Myjava 0:0

17. kolo (15. 03. 2015) : FK Inter Bratislava - Spartak Myjava 1:1 (0:1)

FK Inter Bratislava - Spartak Myjava 0:0
Zostava Myjavy: Dominik Janček, Jakub Halabrín, Peter Egri, Dominik Fukna (74' Dávid Švancara), Samuel Flamik /K/, Erik Vávra, Erik Pecha, Dávid Copko, Dominik Ferenčič, Juraj Durec, Dominik Némethy (85' Andrej Bielčik).

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.

FK Inter Bratislava - Spartak Myjava 1:1 (0:1)
Zostava Myjavy: Kristián Hrdlička, Boris Kočica, Vladimír Jánošík /K/, Michal Matušica, Jakub Predmeský, Matúš Tomašech, Stanislav Šarudi (48' Matúš Vyskoč), Roman Malíček, Kristián Koníček, Oliver Černek, Matej Beran (73' Ondrej Čerešňa).

V prvom zápase jarnej časti (16. kolo v Leviciach bolo odložené) sme nastúpili na tráve na Drieňovej v Bratislave. Mal som mierne obavy z kvality trávnatého povrchu a to, ako sa vysporiadame s jeho nerovnosťou. Od prvej minúty sa moje obavy rozplynuli a na ihrisku sme dominovali. Dobre sme sa pohybovali, mali dobré držanie lopty a boli sme nebezpeční pre domáce družstvo. Svoju aktivitu sme korunovali v 6. minúte, keď po rohu Šarudiho sa pred bránou dobre zorientoval Tomašech a bolo 0:1. Po góle naša aktivita neustávala a mali sme ďalšie možnosti, ale Černek v dobrej pozícii prestrelil, strely Berana a Šarudiho domáci v poslednej chvíli zablokovali.

Druhý polčas začal aktivitou domácich a hra v poli sa vyrovnala, súpera sme však do vážnych akcií nepúšťali. Najväčšiu šancu na vyrovnanie domáci nevyužili v 60. minúte, keď nepremenili 11-tku. Našou odpoveďou bola pekná akcia, na konci ktorej bol aktívny Černek, ale jeho strelu domáci brankár vyrazil a následne si poradil aj s dorážkou Mateja Berana . Ako sa neskôr ukázalo, bol to rozhodujúci moment zápasu, pretože po odskočení o dva góly by sme zápas dotiahli do víťazného konca. Prišlo však zaváhanie v poslednej minúte a následné domáce vyrovnanie.
Gól nás veľmi mrzel, pretože sme si v zápase vypracovali viaceré dobré možnosti, ktoré sme však nevyužili a o víťazstvo sme prišli v samom závere. V tom je však futbal krásny, že prináša neočakávané momenty a gól v posledných sekundách určite takým bol. Dnes však bohužiaľ na náš úkor.

Gól Myjavy: 12' Tomašech