Starší a mladší dorast: dohrávka 20. kola

20. kolo (6. 5. 2015) : Spartak Myjava - FC ViOn Zlaté Moravce 4:1 (3:0)

20. kolo (6. 5. 2015) : Spartak Myjava - FC ViOn Zlaté Moravce 1:3 (0:2)

Spartak Myjava - FC ViOn Zlaté Moravce 4:1 (3:0)
Zostava Myjavy: Dominik Janček, Jakub Halabrín, Peter Egri, Samuel Flamik /K/, Dominik Fukna, Erik Pecha, Dávid Copko (76' Viktor Čobrda), Dominik Ferenčič (85' Richard Zríni), Dávid Kozák, Jakub Kulíšek (76' Lukáš Gimeš), Dominik Némethy (83' Mário Žúrek).

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.

Góly Myjavy: 24' Egri, 39' Ferenčič, 42' Kozák, 74' Copko

Spartak Myjava - FC ViOn Zlaté Moravce 1:3 (0:2)
Zostava Myjavy: Kristián Hrdlička, Jakub Beran (59' Boris Tobiaš), Boris Kočica, Vladimír Jánošík /K/, Michal Matušica, Navid Latiphy (59' Ondrej Čerešňa), Matúš Tomašech, Stanislav Šarudi (70' Matúš Vyskoč), Roman Malíček (69' Viktor Všetula), Kristián Koníček, Oliver Černek.

Musíme konštatovať, že dnes sme si zápas prehrali vlastnými hrubými chybami a streleckou nemohúcnosťou, keď sme nepremenili vyložené šance. Od úvodu sa hral svižný futbal, hostia potvrdzovali, že budú nepríjemným súperom. Hrozili najmä zo štandardných situácií, kde využívali svoju výškovú prevahu a fyzickosť. Boli sme to však my, ktorí sme mali vyloženú šancu, Šarudi však sám pred bránou zakončil vedľa. Potvrdilo sa pravidlo nedáš dostaneš a z následnej štandardnej situácie nikým nekrytý hráč hostí hlavou skóroval. 33. minúta - 0:1. Aby smoly nebolo málo, o 4 minúty po dvojnásobnej strate lopty súper opäť trestal. 0:2.

Do druhého polčasu sme vstúpili aktívnejšie, striedania priniesli oživenie a hlavne Tobiáš sa mohol stať hrdinom zápasu, keď sám nepremenil 3 šance. Hlavne zakončenie hlavou do brvna a strela do brankára vo vyloženej šanci volali po góle. Ďalšiu vyloženú mal Malíček, výbornú strelu Koníčka vytiahol spod brvna brankár hostí. A tak opäť trestali hostia po našej hrubej chybe. 63. minúta - 0:3. Malou útechou bol gól Vyskoča v 76. minúte. Gól prišiel samozrejme neskoro, ale aj v zostávajúcom čase sme vyvinuli enormné úsilie na strelenie gólu. Bohužiaľ dnes nám napriek zlepšenému výkonu v druhom polčase nebolo súdené.

Tak ako v minulom zápase nám strelecky išlo, dnes to bolo naopak. Chlapci si však za veľkú snahu zaslúžia pochvalu, ktorú si vyslúžili aj od trénera hostí. Prehra je podľa priebehu zápasu pre nás krutá, taký je však futbal a my ideme ďalej.

Gól Myjavy: 76' Vyskoč