Starší a mladší dorast: dohrávka 2. kola

2. kolo (15. 9. 2015) : SDM Domino Bratislava - Spartak Myjava 2:2 (2:1)

2. kolo (15. 9. 2015) : SDM Domino Bratislava - Spartak Myjava 1:4 (0:2)

SDM Domino Bratislava - Spartak Myjava 2:2 (2:1)
Zostava Myjavy: Janček, Halabrín, Čobrda, Flamik /K/, Briška (70' Žúrek), Kočica, Némethy (40' O. Čerešňa), Šarudi (76' Tobiaš), Havlík, Matušica, Kňažek.

V dohrávke druhého kola sme vstúpli do zápasu impozantne a už v 8. minúte sme sa ujali po vtipnej kombinácii vedenia, keď Šarudi s citom vysunul Brišku, ktorý s istotou otvoril skóre zápasu. Aj v ďalších minútach sme mali kontrolu nad zápasom, ale postupne nám začal robiť problém spôsob hry domácich. Nakoľko bol povrch nerovný a nedovolil nám kombinovať, strácali sme lopty. Domáci zvolili nákopy na najlepšieho a najrýchlejšieho hráča, ktorého sme bránili len s problémami. Napriek tomu boli naše obdržané góly z kategórie zbytočných. Na prvý gól nepozorný Kočica pri rozohrávke prihral presne na domáceho hráča, ktorý zachoval duchaprítomnosť a chladnokrvne vyrovnal. V závere polčasu rozhodca chybne vyhodnotil súboj Halabrína s domácim hráčom v našom pokutovom území a namiesto faulu na nášho hráča nezmyselne odpískal pokutový kop, ktorý Janček síce vyrazil, ale žiaľ presne na kopačky exekútora, ktorý pohotovo do prázdnej brány upravil na 2:1.

V druhom polčase sme boli jasne kombinačnejší, futbalovejší a ako ukázal záver tak aj lepšie kondične pripravení. Po krásnom vyrovnávacom góle Šarudiho, ktorý trafil v plnom behu presne k žrdi sme si vypracovali v priebehu piatich minút 3-4 vyložené šance, ale víťazný gól sa nám nepodarilo vsietiť. Zbytočnou remízou sme zaznamenali stratu dvoch dôležitých bodov.

Góly Myjavy: 8' Briška, 71' Šarudi

SDM Domino Bratislava - Spartak Myjava 1:4 (0:2)
Zostava Myjavy: Dedík, Foltín (55' Dubovský), Tomka (69' Nálepa), Kodaj, Boor, Zmeko (62' Allina), Zula, Koníček /K/, Gálik, Kusý (69' Šturdík), Brezina.

Do zápasu sme vstúpili aktívne a už v 20. sekunde sme mali gólovú príležitosť, ale Zula trafil len brankára. Všetko si vynahradil v 3. minúte, keď sa uvoľnil v 16-ke a obstrelil domáceho brankára. 0:1. V 8. minúte bolo už 0:2, keď výbornú prihrávku usmernil do siete Zmeko. Ovládli sme hru a útoky sa valili na domácu bránu. Vo finálnej fáze sme však neboli dôrazní, takže skóre sa do polčasu už nezmenilo.

V druhom polčase sme kontrolovali priebeh zápasu, súperovi sme prakticky nič nedovolili a pridali sme ešte dva góly. V 47. minúte Gálik - 0:3 a v 66. minúte Zula - 0:4. V 75. minúte sme po peknej akcii Kodaj - Šturdík - Allina a faule na posledne menovaného nepremenili Zulom pokutový kop. Pravidlo nedáš - dostaneš sa potvrdilo doslovne a domáci tečovanou strelou v 76. minúte skorigovali výsledok. Naše víťazstvo bolo úplne zaslúžené.

Góly Myjavy: 3' a 66' Zula, 8' Zmeko, 47' Gálik