7. kolo (19. 9. 2015) : FK Lokomotíva Trnava - Spartak Myjava 1:1 (0:0)

7. kolo (19. 9. 2015) : FK Lokomotíva Trnava - Spartak Myjava 3:2 (2:0)

FK Lokomotíva Trnava - Spartak Myjava 1:1 (0:0)
Zostava Myjavy: Hodál, Halabrín, Čobrda, Flamik /K/, Kočica, Zula, Tobiaš, Šarudi, Havlík (53' Malíček), O. Čerešňa (69' Gálik), Matušica.

Ľutujeme, omentálne nie je k dispozícii.

Gól Myjavy: 82' Zula

FK Lokomotíva Trnava - Spartak Myjava 3:2 (2:0)
Zostava Myjavy: Dedík, Dubovský, Foltín (56' Tomašech), Tomka, Kodaj, Boor (62' Vyskoč), Hornáček, Zmeko, Koníček /K/, Kusý, Brezina.

Prvý polčas nám nevyšiel, dostali sme rýchly gól, súper na nás vyrukoval dôraznou hrou a tvrdou defenzívou, s čím sme sa nevedeli vysporiadať. Navyše nám chýbali z rôznych dôvodov viacerí hráči (Zula, Gálik, Tomašech), čo sa ukázalo ako dosť veľký problém. Keď sme po chybe obrany inkasovali druhý gól, to už s nami nevyzeralo dobre. Veľmi sme privítali polčasovú prestávku, kde sme si museli vysvetliť určité situácie.

Pomohlo nám to a hneď v 41. minúte sme znížili na 2:1 gólom Tomku. Zrazu sme boli opäť v zápase a začali sme mať navrch. Vyvrcholením našej snahy bol vyrovnávajúci gól Tomku z pokutového kopu v 69. Minúte. Vycítili sme šancu na víťazstvo, ale museli sme byť pozorní v defenzíve, lebo dlhé nakopávané lopty na nebezpečných domácich útočníkov boli veľmi nepríjemné. To čo sme v druhom polčase zvládali sme nezvládli v poslednej minúte zápasu, keď po prísnom, ale zbytočnom pokutovom kope prišiel rozhodujúci gól na 3:2 pre domácich.

Krutá prehra, ktorá je pre nás veľkým poučením. Zápasu by však určite svedčila podľa priebehu viacej remíza. Prehra mrzí, ale posúva nás ďalej.

Góly Myjavy: 41' Tomka, 69' Tomka (pokutový kop)