Starší a mladší dorast: 10. kolo

10. kolo (10. 10. 2015) : Spartak Myjava - ČFK Nitra 2:1 (1:0)

Spartak Myjava - ČFK Nitra 2:1 (1:0)
Zostava Myjavy: Hodál, Halabrín, Čobrda, Flamik /K/, Kočica, Šarudi (89' Tobiaš), Malíček (73' O. Čerešňa), Havlík, Jánošík, Matušica, Kňažek (73' Briška).

Po trojtýždňovej vynútenej pauze spôsobenej chorobnosťou našich hráčov sme nastúpili na zápas s odhodlaním bodovať a prezentovať sa kvalitnou hrou. Splnili sme len to prvé. Prestávka v rozbehnutej súťaži sa prejavila negatívne a naša hra bola plná nepresností a vytratila sa kvalita herného prejavu a pohoda. Boli sme nepresní a bojácni v zakladaní útokov, málo sme sa dostávali do finálnej fázy a prehrávali sme väčšinu osobných súbojov. Chýbalo nám zdravé sebavedomie a často sme hrali dozadu. Mali sme málo pohybu bez lopty a tým aj málo možností, ako riešiť herné situácie. Napriek tomu sme si vypracovali v úvodnom polčase tri šance a až poslednú z nich sme s úspechom zrealizovali gólom do šatne, keď Matušicovu presnú prihrávku presne zakončil Šarudi.

Po zmene strán sa súper aktívnou hrou snažil vyrovnať, čo sa mu podarilo po našej pasívnej defenzívnej činnosti vo vlastnom pokutovom území, keď Hodál nedosiahol na presne umiestnenú hlavičku. Súper bol aj naďalej nebezpečný a vypracoval si veľa štandardných situácií, ale do šancí sme sa dostávali my. Najskôr Flámik nepremenil pokutový kop, potom striedajúci Čerešňa trafil brvno, Čobrda po rohu Šarudiho hlavou zvýšil na 2:1 a v závere z voľného priameho kopu trafil Šarudi spojnicu. Napriek tomu považujem víťazstvo za šťastné.

Góly Myjavy: 44' Šarudi, 72' Čobrda

Zostava Myjavy: Dedík, Foltín (56' Dubovský), Tomka (61' Vyskoč), Predmeský, Tomašech, Hornáček (72' Zmeko), Zula, Koníček /K/, Gálik, Kusý, Brezina.

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.

Góly Myjavy: 27' Kusý, 57' Predmeský (pokutový kop)