Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší a mladší dorast: 11. kolo

Spartak Myjava - ilustračný obrázok

Starší dorast U19 :
11. kolo (17. 10. 2015) : FK Spartak Vráble - Spartak Myjava 3:1 (0:0) 

Mladší dorast U17 :
11. kolo (17. 10. 2015) : FK Spartak Vráble - Spartak Myjava 2:2 (1:1)

 

STARŠÍ DORAST U19 :

FK Spartak Vráble - Spartak Myjava 3:1 (0:0)
Zostava Myjavy: Hodál, Halabrín, Čobrda, Samuel Flámik, Kočica, Némethy (37' O. Čerešňa), Šarudi, Malíček (66' Luknár), Jánošík, Matušica, Kňažek (66' Latiphy).

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Na ďalší zápas v nahustenom programe sme nastúpili bez zraneného Havlíka a chorého Brišku s odhodlaním bodovať a natiahnuť sériu zápasov bez prehry na deväť. Na podmočenom a šmykľavom teréne napokon o výsledku rozhodli dva faktory: odvaha útočiť a najmä zlé obutie našich hráčov, ktorí sa šmýkali a nemali žiadnu stabilitu.

V prvom polčase domáci nepremenili tri vyložené šance. V druhom sme inkasovali prvý gól po neodpískanom faule na Flámika a následného individuálneho nájazdu na Hodála. O vyrovnanie sa postaral krásnou strelou Jánošík. Domáci si prestali veriť a na niekoľko minút sme prebrali iniciatívu, ale pološance a neprehľadné situácie v pokutovom území domácich sme nevyužili. Súper naopak skóroval v závere ešte dvakrát a to po voľnom priamom kope a po rohu, kedy sme nereagovali na odrazené lopty a súper pohodlne skóroval. Prehra je zaslúžená.

Gól Myjavy: 68' Jánošík

MLADŠÍ DORAST U17 :

FK Spartak Vráble - Spartak Myjava 2:2 (1:1)
Zostava Myjavy: Smetana, Tomka, Kodaj (62' Vyskoč), Predmeský (53' Zmeko), Tomašech, Hornáček, Koníček /K/, Zula, Gálik, Kusý (41' Dubovský), Brezina.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.

Góly Myjavy: 2' Zula, 67' Gálik