11. kolo (4. 10. 2009) : TJ SPARTAK MYJAVA - LEVICE 0:2 (0:2)

Mladší dorast :
11. kolo (4. 10. 2009) : TJ SPARTAK MYJAVA - LEVICE 4:2 (1:0)

STARŠÍ DORAST :

TJ SPARTAK MYJAVA - LEVICE 0:2 (0:2)
Ďalšia prehra myjavského dorastu v zápase, keď prvý gól domáci inkasovali v 15. minúte, kde útočník hostí išiel prakticky stredom sám na brankára Myjavy a nezaváhal. Druhý gól pridali hostia ešte do polčasu, keď na center z ľavej strany si nabehol hráč Levíc a krížnou strelou skóroval. Hráčom Myjavy snáď ani nemožno uprieť snahu. Aj v tomto zápase dreli, no herne a hlavne psychicky je družstvo na tom momentálne zle. Pre neuspokojivé výsledky dorastu v doterajšom priebehu II.ligy sa vedenie Spartaka Myjava po vzájomnej dohode hneď po zápase rozlúčilo s trénerom Silárdom Petényim, ktorého nahrádza Rudolf Madunický. Tento tréner bol pri hráčoch v kategórii mladšieho dorastu. Želáme mu, aby s hráčmi ktorých ešte minulý rok trénoval, dosiahol dobré výsledky tak, aby družstvo opustilo spodné priečky tabuľky a bolo úspešné v boji o body aj v jarnej časti.

MLADŠÍ DORAST :

TJ SPARTAK MYJAVA - LEVICE 4:2 (1:0)
Mladší dorastenci zahrali veľmi dobre, keď po dva góly strelili Baranovič a Drahoš. Myjavsí hráči boli pánmi na ihrisku herne, kombinačne i strelecky. Až za stavu 4:0 pri menšej hernej koncentrácii dovolili v posledných pätnástich minútach hosťom výsledok skorigovať. Víťazstvo myjavských hráčov je plne zaslúžené.