Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší a mladší dorast: 15. kolo

Spartak Myjava - ilustračný obrázok

Starší dorast U19 :
15. kolo (14. 11. 2015) : FK Slovan Levice - Spartak Myjava 1:1 (1:1) 

Mladší dorast U17 :
15. kolo (14. 11. 2015) : FK Slovan Levice - Spartak Myjava 1:6 (0:3)

 

STARŠÍ DORAST U19 :

FK Slovan Levice - Spartak Myjava 1:1 (1:1)
Zostava Myjavy: Hodál, Čobrda, Flamik /K/, Kočica, Némethy, Tobiaš (11' Čerešňa), Šarudi, Malíček (67' Luknár), Jánošík, Matušica, Kňažek.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

V poslednom zápase jesene proti poslednému mužstvu podali naši hráči hlboko podpriemerný výkon a odvážajú si z Levíc chudobný bod.

Gól Myjavy: 14' Čerešňa

MLADŠÍ DORAST U17 :

FK Slovan Levice - Spartak Myjava 1:6 (0:3)
Zostava Myjavy: Greguš, Dubovský, Tomka, Latiphy (61' Allina), Predmeský, Hornáček, Vyskoč (49' Zmeko), Zula, Koníček /K/, Gálik, Foltín.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

V záverečnom zápase jesennej časti sme chceli výkonom potvrdiť oprávnenosť nášho postavenia v tabuľke. Od úvodných minút sme začali aktívne, čoho výsledkom boli naše dva góly v domácej sieti. Najprv Zula v 4. minúte po asistencii Gálika hlavou otváral skóre na 0:1 a v 10. minúte zasa pre zmenu Gálik po rohu Koníčka na 0:2. Po góloch sme úplne ovládli dianie na ihrisku a domácich sme okrem jednej strely do brvna k ničomu vážnemu nepustili. Aj keď sme dominovali, nehrali sme na 100%, k čomu sme si v polčase niečo povedali. Na dnešného súpera to však dnes stačilo. Do prestávky ešte zvýšil naše vedenie Zula - 36. minúta - 0:3.

V druhom polčase sme podali zlepšený výkon, z čoho rezultovali ďalšie možnosti a gól Zulu v 48. minúte. 0:4. Po góle sme naďalej stupňovali tempo, ale občas sme si zľahčili v defenzíve. Práve po jednej z mála chýb súper znížil v 77. minúte na 1:4. Naša odpoveď bola okamžitá, v 78. minúte Zula zúžitkoval samostatný nájazd na vstrelenie piateho gólu nášho tímu. 1:5. Napokon v 80. minúte sme pridali aj šiesty gól, keď sa po nezištnej prihrávke Zulu presadil Allina. 1:6.

To bola bodka za mimoriadne vydarenou jesennou časťou súťaže, v ktorej sme obsadili 1. miesto so sedem bodovým náskokom a výrazne aktívnym skóre 59:14, keď sme stratili len 4 body. Chlapcom by sme chceli poďakovať za pekné chvíle, ktoré nám svojimi výkonmi pripravili.

Góly Myjavy: 4' , 36' , 48' a 78' Zula, 10' Gálik, 80' Allina