14. kolo (24. 10. 2009) : TJ SPARTAK MYJAVA - FC Nitra "B" 1:5 (0:3)

Mladší dorast :
14. kolo (24. 10. 2009) : TJ SPARTAK MYJAVA - FC Nitra "B" 1:2 (1:1)

STARŠÍ DORAST :

TJ SPARTAK MYJAVA - FC Nitra "B" 1:5 (0:3)
Na ťažkom teréne nepodali domáci hráči očakávaný výkon, keď za 20 minút prehrávali 0:2. Domáci hráči nechali bez bránenia dvakrát hostí vystreliť a skórovať. Tretí gól z penalty daroval hosťom slabý rozhodca Peťovský. V druhom polčase už domáci v závere len znížili z penalty Vidom. Škoda, veď aj s týmto súperom mohli domáci dorastenci bodovať. Výsledok nezodpovedá pomeru síl na ihrisku, keď krutá prehra ide na vrub individuálnych chýb niektorých jednotlivcov, ktorí by sa nad svojimi výkonmi mali vážne zamyslieť.

MLADŠÍ DORAST :

TJ SPARTAK MYJAVA - FC Nitra "B" 1:2 (1:1)
Hostia na rozbitom ihrisku viedli po góle hlavou, ktorý Myjavci dostali nepokrytým hosťujúcim hráčom. Domáci vyrovnali po rohovom kope, keď skóroval Vrábel. V druhom polčase boli hostia futbalovejší, dali aj druhý gól. Myjavci mohli vyrovnať, no v poslednej minúte nepremenil Drahoš pokutový kop a tak tri body získali hráči z Nitry.