15. kolo (28. 10. 2009) : AS TRENČÍN - TJ SPARTAK MYJAVA 5:0 (4:0)

Mladší dorast :
15. kolo (28. 10. 2009) : AS TRENČÍN - TJ SPARTAK MYJAVA 2:0 (1:0)

STARŠÍ DORAST :

AS TRENČÍN - TJ SPARTAK MYJAVA 5:0 (4:0)
Ďalšiu krutú prehru utrpeli myjavskí dorastenci, keď opäť nedokázali zachytiť začiatok zápasu. Aj napriek upozorneniu v šatni pred zápasom pristúpili hostia k začiatku duelu laxne a za niekoľko minút prehrávali. A keď za tridsať minút domáci viedli o tri góly, ťažko bolo niečo naprávať. Hoci v ďalšom priebehu zápasu boli Myjavci vyrovnaným družstvom s domácimi, nič to nezmenilo na vysokej prehre. Druhý polčas bol vyrovnanou partiou, no celkový výsledok je pre hostí dosť krutý.

MLADŠÍ DORAST :

AS TRENČÍN - TJ SPARTAK MYJAVA 2:0 (1:0)
Mladší dorastenci nedokázali v tomto zápase bodovať, nakoľko ich odradil fakt, že im rozhodca stretnutia za stavu 1:0 pre domácich neuznal vyrovnávajúci gól. Domáci v druhom polčase dokázali skórovať ešte raz. Nepomohol opäť ani výborný výkon brankára Koníčka, ktorý sa všemožne snažil, no prehre ani on nezabránil.