Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší a mladší dorast: 19. kolo

Spartak Myjava - ilustračný obrázok

Starší dorast U19 :
19. kolo (19. 3. 2017) : Spartak Myjava - Levice 2:1 (0:0) 

Mladší dorast U17 :
19. kolo (19. 3. 2017) : Spartak Myjava - Levice 10:0 (6:0)

 

STARŠÍ DORAST U19 :

Spartak Myjava - Levice 2:1 (0:0)

Zostava Myjavy: Hodál, Koníček (60.Vyskoč), Hegyi, Predmeský (46.Lipka), Kňažek, Horňáček, Prokaj, Šarudi, Tomašech (58.Zmeko), Čerešňa (70.Latiphy), Dvorák.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

V prvom domácom jarnom zápase sme nedokázali zopakovať výkon z Petržalky. Hostia pozorne a poctivo bránili v dvoch líniách.
Stratili sme herný priestor a malým pohybom, žiadnym dôrazom a veľkým počtom nepresností sme dovolili Leviciam dlho držať bezgólový stav. Niektorí jedinci podali podritický výkon / Predmeský, Koníček /, ďalší podpriemerný /Tomašech, Vyskoč,Čerešňa /
a zvyšok len šedivý priemer. Uspokojil len Hegyi. Skóre otvoril až striedajúci Zmeko a keď Dvorák pridal druhý gól a následne trafil brvno, tak sa zdalo, že zápas je definitívne rozhodnutý. Statočne bojujúcim hosťom sa ale zaslúžene podarilo v nadstavenom čase znížiť na záverečných 2:1.

Výkon aj výsledok sú pre nás sklamaním a preto budú musieť všetci hráči v budúcom ťažkom zápase na horúcej pôde v Zlatých Moravciach pridať.

Góly Myjavy: Zmeko, Dvorák.

MLADŠÍ DORAST U17 :

Spartak Myjava - Levice 10:0 (6:0)

Zostava Myjavy: Hučko, Buzay, Brezina, Šturdík, Kodaj, Tomka, Dubovský (Liška), Allina, Kusý, Karika, Pszota (Nálepa)

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Na umelej tráve sme privítali súpera zo spodných priečok tabuľky. Od začiatku sme boli lepším mužstvom, vynikali sme vo všetkých herných činnostiach a s prehľadom sme vyhrali rozdielom niekoľkých tried. Od výraznejšieho výsledku zachránil hostí dobre chytajúci brankár, keď chytil niekoľko výborných našich príležitostí a v závere zápasu kryl i pokutový kop nášho Šturdíka. Chalanov treba pochváliť za poctivý kvalitný výkon.   

Góly Myjavy: Karika 3, Kusý 3, Tomka 2, Nálepa, Allina.