Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší a mladší dorast: 4. kolo

Spartak Myjava - ilustračný obrázok

Starší dorast U19 :
4. kolo (2. 9. 2017) : Gabčíkovo - Spartak Myjava 2:0 (1:0) 

Mladší dorast U17 :
4. kolo (2. 9. 2017) : Gabčíkovo - Spartak Myjava 2:0 (1:0)

 

STARŠÍ DORAST U19 :

Gabčíkovo - Spartak Myjava 2:0 (1:0)

Zostava Myjavy: Dedík - Latiphy, Kodaj, Predmeský (Koníček), Dubovský - Kusý, Tomašech, Mandač (Pszota), Tomka - Vrajko, Zmeko (Karika)

Zhodnotenie zápasu trénerom :

     Dnešné hodnotenie je z mojej strany stručnejšie, pretože za 1. polčas z našej strany nie je čo po futbalovej stránke hodnotiť. Za zmienku stoja len 2 situácie. Rohový kop, ktorý výborne zahral Kusý, Zmeko nedokázal v dobrej pozícii hlavou zakončiť a pred koncom 1. polčasu Vrajko v 100%-tnej šanci hlavou zakončil, ale domáci brankár loptu reflexívne vyrazil na roh. Domáci boli v 1. polčase lepší, hlavne dôraznejší a hrali s väčším srdiečkom. Druhý polčas sme zapli na vyššie obrátky, zlepšili pohyb, spresnili hru, výsledkom čoho bola územná prevaha, z ktorej sme si však ťažko vypracovávali gólové príležitosti. Jedna veľká na vyrovnanie prišla v 85 min., keď sa v šestkástke uvoľnil Koníček, dobre zakončil, ale jeho strelu z bránkovej čiary vykopával domáci hráč. V nadstavenom čase sme dostali druhý gól, keď sme všetko vrhli do útoku a zabudli na defenzívu. Za výkon, hlavne v 1. polčase, sme si body nezaslúžili.

MLADŠÍ DORAST U17 :

Gabčíkovo - Spartak Myjava 2:0 (1:0)

Zostava Myjavy: Samul - Osuský, Šturdík, Kolník (Fedoráš), Benda - Cintula, Adásek (Buzay), Kunka, Jankových (Kováč) - Liška, Kosík (Kavický)

Zhodnotenie zápasu trénerom :

     V nahustenom programe sme nastúpili na zápas bez štyroch hráčov, ktorí sú pre naše mužstvo dôležití. I tak sme išli do zápasu s cieľom vyhrať. Úvod zápasu patril nám, snažili sme sa streliť gól, no po našej chybe v strede obrany sme inkasovali. Od tohto momentu sme prestali hrať, náš pohyb bol slabý, kazili sme jednoduché prihrávky. Do zakončenia sme sa dostávali len sporadicky a aj keď sme držali loptu častejšie na kopačkách, v útočnej fáze sme boli bezzubí. Pôsobili sme unaveným dojmom a hráči, ktorí dostali príležitosť, sklamali. Domáci toho z futbalovej stránky tiež moc nepredviedli, no poctivo bránili a to im v dnešnom zápase stačilo na víťazstvo.