MYJAVA, 25. 4. 2018 - Prehľad výsledkov mládežníckych tímov Spartaka Myjava z uplynulého týždňa.

Topoľčany - Spartak Myjava 4:2 (3:0)

Zostava Myjavy: Smetana, Boor, Brezina, Kodaj, Gálik, Pszota, Tomašech, Allina, Tomka, Šarudi, Zmeko

Zhodnotenie zápasu:

V prvom polčase chýbal našim hráčov lepší pohyb a kombinácia. Domáci trestali chyby Myjavčanov a do polčasu viedli rozdielom troch gólov. Druhý polčas bol z našej strany oveľa lepší, začali sme aktívne a mali sme viacero možností vrátiť sa do zápasu. Gólovo sme sa dokázali presadiť až za stavu 4:0. Najprv hlavou znižoval Karika na 4:1 a následne Gálik na 4:2. Aj keď sme v druhom polčase podali zlepšený výkon na zisk bodov to dnes nestačilo, lebo sme nezvládli prvú polovicu zápasu.

Góly Myjavy: Karika, Gálik

Topoľčany - Spartak Myjava 0:3 (0:2)

Zostava Myjavy: Vdoviak, Závodný, Fedoráš (Kročian), Nálepa, Osuský (Benda), Jankových, Kunka, Kosík (Kolník), Repta (Kováč), Liška, Cintula

V teplom počasí na kvalitnej trávnatej ploche sme narazili na súpera z konca tabuľky. Od začiatku sme boli lepším mužstvom, domácich sme prevyšovali vo všetkých herných činnostiach a zaslúžene sme zápas vyhrali. Chlapci podali kvalitný výkon, mrzieť nás môžu len nevyužité príležitosti, ktorých bolo viac než dosť. Domácim sme nedovolili za celý zápas ohroziť našu bránu.

Góly Myjavy: Liška 2, Cintula

STARŠÍ ŽIACI U15 :

ŠKF Sereď - Spartak Myjava 3:1 (1:1)

Zostava Myjavy: Havlík N. – Krahulec, Halabrín, Nemec, Kolárik, Šimek (Mihaljevič), Havlík T., Nešťák, Vávra (Bocan), Mareček, Feranec

Do zápasu s vedúcim družstvom súťaže sme išli s odhodlaním prekvapiť a uhrať dobrý výsledok. Tento zámer sa nám darilo napĺňať len v prvom polčase. Zlom nastal hneď v úvode druhého polčasu, keď domáci po rozohratí rohového kopu na krátko, dali vedúci a rozhodujúci gól. Snažili sme sa vyrovnať, mali sme dve dobré príležitost, ktoré neskončili v bráne a keď domáci pridali poisťujúci gól bolo definitívne rozhodnuté.

Spartak Myjava - Lokomotíva Trnava 0:2 (0:0)

Zostava Myjavy: Havlík N. – Krahulec, Halabrín (Vávra), Havlík T., Kolárik, Šimek, Nešťák, Vajaš, Mareček, Feranec

Od úvodu mali hostia miernu prevahu, ale postupne sme bojovnosťou a nasadením vyrovnali priebeh zápasu. Hralo sa väčšinou medzi šestnástkami, veľa gólových šancí nebolo. V druhom polčase sme sa viac presadzovali v ofenzíve, vypracovali sme si aj jednu gólovú šancu. Súper si vypracoval viac šancí a dve minúty pred koncom jednu využil, keď sme nedokázali ubrániť rýchly protiútok stredom ihriska.

MLADŠÍ ŽIACI U 13 :

ŠKF Sereď - Spartak Myjava 0:4 (0:0)

Celý zápas sa hral v našej réžii a bolo len otázkou času, kedy a koľko gólov strelíme. Objektívne to malo dopadnúť dvojciferným výsledkom, keďže v prvom poločase sme zahadzovali šancu za šancou.

Góly Myjavy: Černák Š. 2, Belanský, Horniaček

Spartak Myjava - Lokomotíva Trnava 1:1 (1:1)

S najlepším družstvom súťaže sme odohrali kvalitný zápas. Hostia sa po chyba v obrane ujali vedenia. O chíľu dokázal vyrovnať krásnou strelou Baláž. Aj druhý polčas sa hral vo vysokom tempe, ale žiaden gól už tímy nedali. Remíza bola spravodlivým výsledkom.

Gól Myjavy: Baláž