Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Výsledky mládeže v 18. týždni 2018

Spartak Myjava - ilustračný obrázok


MYJAVA, 9. 5. 2018 - Prehľad výsledkov mládežníckych tímov Spartaka Myjava z uplynulého týždňa.

 

STARŠÍ DORAST U19 :

Inter Bratislava - Spartak Myjava 2:0 (1:0)

Zostava Myjavy: Dedík, Pszota, Brezina, Kodaj, Latiphy, Tomašech, Gálik, Tomka, Karika, Šarudi, Zmeko. Striedali: Boor, Zelenák, Matušica

Zhodnotenie zápasu:

     Hral sa futbal vo vysokom tempe so šancami na obidvoch stranách. Inter potvrdil, že je technickým a kombinačným družstvom s dobrým držaním lopty, my sme im však výborne sekundovali a predviedli sme niekoľko dobrých akcií. Domáci mali v prvom polčase dve dobré strely, pri ktorých sa vyznamenal dobre chytajúci brankár Dedík a niekoľko zložitejších situácií sme vyriešili. Čo bolo potešujúce, boli sme pre domácich nebezpeční a museli byť stále v strehu. Škoda, že do deja výborného zápasu vstúpil hlavný rozhodca, ktorý zapískal v 35. min. prísnu penaltu, z ktorej sa domáci dostali do vedenia. Gól nás zdravo naštartoval a hlavne druhý polčas bol z našej strany ešte lepší ako prvý. Hneď v úvode mal výbornú šancu Tomka, ale v samostatnom nájazde trafil len domáceho brankára. Ani Zmeko nedokázal v dvoch výborných možnostiach prekonať domáceho brankára. Opäť sme doplatili na našu neschopnosť streliť gól, ktorá nás sprevádza v jarnej časti súťaže a dnes nás bohužiaľ stála možnosť získať body. Domáci nás potrestali ešte raz, keď v závere zápasu využili rýchly protiútok. Na ihrisku sme odovzdali všetko a aj keď sa nám nepodarilo získať body, hreje nás pocit z výborného výkonu .

MLADŠÍ DORAST U17 :

Inter Bratislava - Spartak Myjava 1:1 (0:0)

Zostava Myjavy: Samul, Fedoráš, Kolník, Nálepa, Osuský, Jankových, Kunka, Kosík, Repta, Liška, Cintula. Striedali: Adásek, Kročian.

Zhodnotenie zápasu:

     Po dni voľna sme odohrali ďalší náročný zápas s mužstvom, ktoré patrí k úzkej špičke v súťaži. V prvom polčase bola hra vyrovnaná, obe mužstvá sa snažili hrať zo zabezpečenej obrany. Gólových príležitostí na oboch stranách bolo pomenej, väčšinou po štandardných situáciách. Hra sa odvíjala medzi šestnástkami. Druhý polčas boli domáci aktívnejší, držali častejšie loptu na kopačkách a vytvorili si i zopár gólových príležitostí. V týchto momentoch nás podržal výborne chytajúci brankár Samul. Domáci išli do vedenia po premenenom pokutovom kope.Vyrovnávajúci gól sa nám podarilo vsietiť v poslednej minúte zápasu, keď sa Kunka dostal k odrazenej lopte po štandardnej situácií a domácemu brankárovi nedal šancu. Domáci boli dnes futbalovejší, my zasa bojovnejší a preto je deľba bodov asi spravodlivá.

Gól Myjavy: Kunka


Spartak Myjava - Lokomotíva Trnava 1:0 (0:0)

Zostava Myjavy: Samul, Osuský, Kolník, Nálepa, Repta, Jankových, Fedoráš, Adásek, Cintula, Liška, Kováč. Striedali: Kročian, Benda, Závodný)

Zhodnotenie zápasu: 

     V prvom polčase sa za silného vetra hral vyrovnaný futbal s množstvom nepresností na oboch stranách. Hostia hrozili vďaka výškovej prevahe najmä po štandadrkách, my sme sa snažili kombinovať po krídelných priestoroch, no na oboch stranách chýbala lepšia finálna prihrávka a následne i zakončenie. Niekoľko dobrých streleckých pokusov z našej strany kryl dobre chytajúci brankár hostí. Do druhého polčasu sme nastupovali s tým, že po vetre sa budeme snažiť o častejšie zakončenie a snažiť sa dostať hostí pod tlak. Držali sme častejšie loptu na svojich kopačkách, no prelomiť defenzívu hostí sa nám podarilo až v závere zápasu, keď Fedoráš využil dobre zahratú štandardnú ituáciu. V zápase, v ktorom prevládala defenzíva nad ofenzívou, sa nám nakoniec podarilo vyhrať, pretože sme viac túžili po strelení gólu.

Gól Myjavy: Fedoráš

STARŠÍ ŽIACI U15: 

ČFK Nitra - Spartak Myjava 2:0 (1:0)

Zostava Myjavy: Havlík N. – Krahulec, Havlík T., Kolárik, Vávra (Mikulka), Šimek, Nešťák, Vajaš, Mareček, Feranec, Bocán

Zhodnotenie zápasu: 

     Odohrali sme nevydarený zápas, navyše so súperom, ktorý bol zdolateľný. Na nekvalitnom, neupravenom a hrbatom ihrisku sa hral slabý futbal z oboch strán. Domáci mali vo svojom strede dvoch rozdielových hráčov, ktorí rozhodli o výsledku. Nitra dala obidva góly z rýchlych protiútokov do nekoncentrovanej obrany. V útočnej fáze sme si vypracovali šance až v samom závere, ale nevyužili sem ich. Za výkon v tomto zápase sme si nezaslúžili bodovať.


Prievidza - Spartak Myjava 4:1 (1:0)

Zostava Myjavy: Oravec, Mihaljevič, Halabrín, Kolárik, Bocán (Vávra), Šimek (Mikulka), Krahulec, Nešťák, Vajaš, Mareček, Bies

Zhodnotenie zápasu: 

     V prvom polčase sme hrali disciplinovane v obrane. Domáci boli lepší v držaní lopty, ale do šancí sme ich nepúšťali. Postupne sme sa osmelili aj do ofenzívy a vytvorili sme si nejaké príležitosti, ktoré sme nevyužili. Škoda obdržaného gólu v závere polčasu. Druhý polčas bol v ostrom kontraste s prvým, našu nekoncentrovanosť súper využil a za pätnásť minút troma gólmi rozhodol o výsledku. Zvyšok zápasu sa len dohrával. 

Gól Myjavy: Mareček

ĎALŠIE VÝSLEDKY :

Starší dorast U19: Myjava – Lokomotíva Trnava 0 : 1

Starší žiaci U14: Holíč - Myjava 1 : 1

Gól Myjavy: Pribiš

Mladší žiaci U13: ČKF Nitra – Myjava 0 : 3
Góly Myjavy: Černák, Baláž, Belanský

Mladší žiaci U13: Prievidza – Myjava 0 : 0

Mladší žiaci U12: Holíč - Myjava 9 : 1
Gól Mjavy: Klčo

Prípravka U11: Myjava – Kanianka 8 : 2
Góly Myjavy: Jankových 3, Batka 3, Sládek, Novák

Prípravka U11: Myjava – Partizánske 0 : 6

Prípravka U10: Myjava – Partizánske 6 : 3
Góly Myjavy: Nešťák 3, Hlavek 3

Prípravka U9: Myjava – Kanianka 7 : 3
Góly Myjavy: Gálik 6, Baranovič

Prípravka U9: Myjava – Partizánske 1 : 1
Gól Myjavy: Gálik

Juniorky: Myjava – Žilina 2 : 2
Góly Myjavy: Smatanová, Bažíková

Žiačky: Myjava – Nové Zámky 0 : 6

Žiačky: NMŠK Bratislava – Myjava 1 : 2
Góly Myjavy: Durcová, Tanglmayerová