MYJAVA, 29. 5. 2018 - Prehľad výsledkov mládežníckych tímov Spartaka Myjava z uplynulého týždňa.

Bánovce nad Bebravou - Spartak Myjava 1:8 (0:3)

Zostava Myjavy: Dedík, Dubovský, Brezina, Boor, Matušica (Tomašech), Gálik, Šarudi, Tomka, Karika, Kusý, Zmeko (Pszota)

Zhodnotenie zápasu:

Dosiahli sme vysoké víťazstvo, ktoré je zaslúžené. Od prvej minúty sme dominovali a dokázali sme to aj gólovo vyjadriť. Hralo sa prakticky na jednej polovici a súpera sme okrem jednej strely nepustili do žiadnej šance. My sme predviedli pestré ofenzívne divadlo, chýbalo tomu viac gólov v sieti domácich. Začiatok druhého polčasu sa niesol v duchu toho prvého a v priebehu deviatich minút sme skórovali trikrát. Od tohto momentu sme upustili od našej aktivity, neboli sme dôslední, náš pohyb nebol na požadovanej úrovni, čo bolo spôsobené herným uspokojením a možno aj veľmi teplým počasím. V tejto fáze hry sme striedali dobré momenty so slabšími. Dokázali sme streliť ďalšie dva góly, ale aj súper využil naše slabšie chvíľky na strelenie čestného úspechu. Posledné slovo v zápase sme však mali my a upravili sme skóre zápasu na konečných 1:8.

Góly Myjavy: Kusý 2, Tomka 2, Šarudi, Pszota, Karika, vlastný

Bánovce nad Bebravou - Spartak Myjava 0:7 (0:2)

Zostava Myjavy: Vdoviak, Závodný, Kolník (Kosík), Nálepa, Osuský, Jankových (Adásek), Fedoráš, Kunka, Repta (Kročian), Liška, Kováč (Cintula)

V teplom počasí sme na nekvalitnej trávnatej ploche odohrali zápas so súperom z konca tabuľky. V prvom polčase nebol náš výkon podľa našich predstáv, chýbal lepší pohyb a viazla nám kombinácia. Taktiež nás v rozhodujúcich momentoch neposlúchala lopta, z čoho vyplývalo niekoľko nepresností, najmä vo finálnej časti. Druhý polčas sme na ihrisku už dominovali, dobre sme kombinovali, zlepšili sme pohyb a dostávali sa do zakončenia. To sa prejavilo i na skóre zápasu. Splnili sme si povinnosť získať tri body a upevnili si tretiu priečku v tabuľke.

Góly Myjavy: Kováč, Kosík, Liška, Nálepa, Cintula, Závodný, vlastný