Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší a mladší dorast: 24. kolo

ilustračný obrázok

Starší dorast :
24. kolo (30. 4. 2010) : ŠK BRADLAN BREZOVÁ - TJ SPARTAK MYJAVA 2:1 (1:1)

Mladší dorast :
24. kolo (30. 4. 2010) : ŠK BRADLAN BREZOVÁ - TJ SPARTAK MYJAVA 1:1

STARŠÍ DORAST :

ŠK BRADLAN BREZOVÁ - TJ SPARTAK MYJAVA 2:1 (1:1)
V piatok 30. 4. 2010 sa na štadióne v Brezovej uskutočnilo stretnutie medzi domácimi dorastencami, ktorí vedú druholigovú tabuľku a Myjavcami, ktorí bojujú o záchranu v druhej lige.
Diváci videli v prvom polčase priemerný futbal s miernou územnou prevahou domácich. Šance sa však nerodili ani na jednej strane až do 38. minúty, kedy po chybe domáceho brankára skóroval za hostí Kubica. Hostia sa však dlho z vedenia netešili, keď po rohovom kope v 43. minúte hlavou vyrovnal Senegalčan Baa.
V druhom polčase sa hra odvíjala v strede ihriska s občasnými útokmi domácich dorastencov. Druhý gól padol opäť po štandardnej situácii, keď v šestnástke najvyššie vyskočil druhý Senegalčan Fall a jeho hlavičku ešte dokopol na zemi ležiaci tretí hráč zo Senegalu. Domáci potom ešte nastrelili brvno a keď ani hostia nič vpredu nevymysleli, body zostali na Brezovej. Hosťom v obrane (hlavne pri hlavičkovaní) evidentne chýbal zranený stopér Vido.

MLADŠÍ DORAST :

SŠK BRADLAN BREZOVÁ - TJ SPARTAK MYJAVA 1:1
Okrem výsledku, ktorý sme si zistili sami, sme od nikoho nedostali ďalšie informácie o tomto stretnutí, čo je na škodu futbalu...

 

autor: MZŠ