Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Zimná príprava st. dorastu U19

ilustračný obrázok

Po jesennej časti družstvo z 15 zápasov získalo 5 výhier, 5 remíz a 5 prehier so skóre 22:23 a 20-mi získanými bodmi. Umiestnenie je priebežne na 9. mieste. STRELCI GÓLOV: Jorík (6), Osuský (5), Jastráb (4), Kubica (2), Dubný (2), Sládeček (1), Mišura (1), Tomka (1).

Do jarnej prípravy sme nastupovali hneď od januára 2011. Na každý týždeň je stanovený presný plán, aj každá tréningová jednotka je spracovaná v súlade s ročným plánom a potrebám družstva. Po tréningoch kontrolujeme jednotné rozloženie záťaže. Snažíme sa dodržať aj plán regenerácie, len v tomto období nám vypadla plaváreň. Taktiež využívame posilňovňu a aj spinning. Využívame saunu a pripravujeme sa aj na aerobic a zumbu. Družstvo má spracovaný plán prípravných zápasov, ktoré sú plánované tak, aby boli zamerané na ukončenie toho ktorého tréningového cyklu 7 - 10 dňového tréningového. K vykonávaniu tréningov máme spracovaný presný plán na obsadzovanie tréningových plôch, hál a telocviční.


Pred jarnou časťou II. ligy sa obsadenie realizačného tímu nezmenilo, len asistenta trénera Tomku nahradil Stančík. REALIZAČNÝ TÍM teda pracuje v zložení:
Tréner : Ing. Tibor GROFIK, Asistent : Vladimír Stančík, tr. brankárov : Peter SOLNIČKA, lekár : MUDr. BODNÁR Alexander, masér: DUGOVÁ Dana, Vedúci družstva: Ján KOLÁRIK.

Káder pre jarnú časť súťaže tvoria :
Brankári - MORAVČÍK Lukáš, Erik JURICA, MIHÁL Gabriel,
Hráči do poľa- MIŠURA Róbert, KUBICA Patrik, ONDER Marcel, JASTRÁB Marek, TOMKA Patrik, DRAHOŠ Dominik, KUBA Miroslav, OSUSKÝ Peter, MOKRÝ Dominik, DUBNÝ Adam, SLÁDEČEK Marián, VAVÁK Martin, SALAJKA Tomáš, VRÁBEL Marek, JORÍK Matúš, MÍŠANÝ Marek, KRUTÝ Adam a dve posily zo Senegalu, ktorých viacslovné zložité mená sme zjednodušili na SCHEIK a ADRAM.


Družstvo staršieho dorastu odohralo viacero prípravných zápasov, kde možno povedať, že kvalita tu je a treba ešte v zostávajúcom čase prípravy popracovať na niektorých herných činnostiach a ďalších veciach tak, aby sme v polovici marca mohli nastúpiť na prvý majstrovský zápas v Trnave.

Výsledky prípravných zápasov :
Myjava – MORAVANY 14:0, Myjava - Prašník muži 9:2, SKALICA - Myjava 2:1, Myjava - AS Trenčín 1:2, BŘECLAV - Myjava 1:4, Myjava - TOPOĽČANY 4:1, Myjava -N.MESTO n/V 5:0, Myjava - Sp. TRNAVA -:-. Ďalej ešte v príprave odovzdáme zápasy: Myjava - P.BYSTRICA, odvetu TOPOĽČANY - Myjava a Myjava – AS TRENČÍN.

 

Samotná súťaž nám začína 12. 3. 2011, keď cestujeme do Trnavy: Lokomotíva TRNAVA - Myjava o 10.00 hod.
Doma prvý jarný zápas odohráme 20. 3. 2011 : Myjava - Petržalka o 10.00 hod.