1. kolo (7. 8. 2011) : TJ SPARTAK MYJAVA - FK LOKOMOTÍVA TRNAVA 3:1 (2:1)

Mladší dorast :
1. kolo (7. 8. 2011) : TJ SPARTAK MYJAVA - FK LOKOMOTÍVA TRNAVA 2:0 (0:0)

STARŠÍ DORAST :

TJ SPARTAK MYJAVA - FK LOKOMOTÍVA TRNAVA 3:1 (2:1)

Myjavskí dorastenci nevykročili do tohto zápasu dobre, keď po chybe v obrane prehrávali 0:1. Na šťastie do polčasu dokázali vývoj stretnutia otočiť, keď skóroval po štandardnej situácii najskôr Matúš Jorík (1:1) a po druhej štandardnej situácii dal gól aj Onder. 2:1.
V druhom polčase sa dlho skóre nemenilo. Až v samom závere v 80. minúte pridal tretí myjavský gól Marek Jastráb, ktorý sa na šestnástke pekne uvoľnil a utešenou strelou do opačného rohu brány skóroval. 3:1. Prvé domáce víťazstvo pod vedením trénera Vladimíra Hyžu bolo pre Myjavu zaslúžené, hoci súper bol kvalitný.

MLADŠÍ DORAST :

TJ SPARTAK MYJAVA - FK LOKOMOTÍVA TRNAVA 2:0 (0:0)

Mladší dorastenci v prvom polčase mali menej z hry ako ich súper, aj keď pri územnej prevahe hostí si vytvorili o jednu gólovú šancu viac. Gól však v prvej časti nepadol. V druhom polčase išli v 60. minúte do vedenia domáci dorastenci, keď po faule v pokutovom území na Biháriho premenil penaltu Nikodém. 1:0. Potom sa hra vyrovnala a druhý domáci gól strelil najnebezpečnejší myjavský hráč Bihári. 2:0. Gól padol v 80. minúte a umnou hrou Myjavci svoju prvú výhru uhájili.