Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší a mladší dorast: 2. kolo

Starší dorast :
2. kolo (13. 8. 2011) : DAC DUNAJSKÁ STREDA - TJ SPARTAK MYJAVA 1:3 (1:1)

Mladší dorast :
2. kolo (13. 8. 2011) : DAC DUNAJSKÁ STREDA - TJ SPARTAK MYJAVA 2:1 (1:0)

 

STARŠÍ DORAST :

FK DAC 1904 DUNAJSKÁ STREDA - TJ SPARTAK MYJAVA 1:3 (1:1)

Domáci dorastenci po úvodnom oťukávaní dali svoj gól po chybe v myjavskej obrane. Hostia z Myjavy však už o dve minúty vyrovnali, keď svoj prvý gól v zápase strelil Marek Jastráb. Tak skončil aj prvý polčas.
V druhom polčase sa po dobrej taktickej hre presadili len hostia, keď strelecky disponovaný Marek Jastráb pridal ešte dva góly. Skompletizoval tak svoj "hetrik" ale hlavne zabezpečil hosťom zaslúžené víťazstvo.

MLADŠÍ DORAST :

FK DAC 1904 DUNAJSKÁ STREDA - TJ SPARTAK MYJAVA 2:1 (1:0)

Aktívnejší a aj výbušnejší domáci mladší dorastenci sa prvý krát gólovo presadili v 22. minúte po viacerých chybách v obrane hostí. Do polčasu ešte dvakrát hostí podržal brankár pri vyložených šanciach domácich.
V druhom polčase začali aktívnejšie hostia z Myjavy, ale gól v 54. minúte po domácom brejku, ktorý zastavil hosťujúci brankár mimo šestnástky len za cenu červenej karty, ich pribrzdil. Následne z priameho kopu Myjavci inkasovali aj druhý gól. V početnom oslabení sa ešte hosťom v 64. minúte podarilo znížiť, keď gól strelil Lipar. Hostia sa v závere snažili o vyrovnanie, ale v početnej "oslabovke" sa im to nepodarilo.

autor textu: MZŠ