Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší a mladší dorast: 5. kolo

Starší dorast U19 :
5. kolo (27. 8. 2011) : FK Inter Bratislava - TJ Spartak Myjava 1:2 (1:1)

Mladší dorast U17 :
5. kolo (27. 8. 2011) : FK Inter Bratislava - TJ Spartak Myjava 2:2 (1:1)

 

STARŠÍ DORAST U19 :

FK Inter Bratislava - TJ Spartak Myjava 1:2 (1:1)
Zostava Myjavy : Jurica, Vavák, Vrábel, Mokrý, Tomka, Onder, Drahoš (72' Tomič), Osuský (87' Mareček), Tardík (46' Gaža), Jastrab Bolf (84' Dubný).

Zhodnotenie zápasu trénerom :
Do piateho zápasu sme nastúpili dovtedy ešte neporazeným Interom , ktorý mal na konte tri víťazstvá a jednu remízu. V úvode nám pomohol dobrý štart do zápasu. Už v štvrtej minúte na peknú prihrávku Drahoša si nabehol Jastrab a ten obišiel vybiehajúceho brankára a skóroval do prázdnej bránky 0:1. To akoby domácich zaskočilo a hra sa odohrávala medzi šestnástkami. Dobre sme kombinovali a súpera nepúšťali do žiadnej šance. V tridsiatej minúte po zlej rozohrávke Mokrého si loptu pripravil Kelonen a z dobrých 25 metrov strelou vyrovnal na 1:1.
Do druhého polčasu sme opäť nastúpili aktívne a už v päťdesiatej druhej minúte po peknej prihrávke Osuského, Jastrab upravil stav stretnutia na 1:2. I naďalej sme boli aktívnejším mužstvom a vypracovali sme si i ďalšie šance, ktoré nevyužili Jastrab, Osuský a Gaža. V závere sa súper snažil o vyrovnanie, ale našou umnou taktickou hrou sme ho do vážnejšej gólovej šance nepustili.

MLADŠÍ DORAST U17 :

FK Inter Bratislava - TJ Spartak Myjava 2:2 (1:1)
Zostava Myjavy : VRZALA, ZUZKOVIČ, PECHA, DUREC J., PETROVIČ, NIKODEM, SIVAK Pe., SIVAK Pa., FERENČIČ (Fiala) (Lipár), BIHARI, PETRIK (Durec M.).

Zhodnotenie zápasu trénerom :
Do zápasu sme vstúpili zodpovedne aj keď za horúceho počasia to bolo veľmi náročné. Dobre sme kombinovali a chlapci hrali kombinačný futbal. Šance Biháriho i Ferenčiča sme však nevyužili a súper nás potrestal v 26. min. po chybe obrany gólom na 1:0.
Do druhého polčasu sme vstúpili s cieľom vyrovnať a pokračovať v kombinačnej hre. V 52. min. sme vyrovnali Pechom, ktorý po krásnom priamom kope do šibenice, nedal brankárovi šancu. V týchto fázach zápasu sme súpera pritlačili a po individuálnej akcii Biháriho, keď sa zbavil dvoch súperových obrancov, Petrík skóroval. Súper hrozil po ojedinelých akciách a zasa po chybe obrany sme inkasovali. V závere sme hru trochu otvorili a súper nás mohol potrestať po rýchlom brejku, ale netrafil bránu.
Chlapcom ďakujeme za predvedenú hru a bojovnosť v horúcom počasí.