7. kolo (11. 9. 2011) : AS Trenčín - TJ Spartak Myjava 6:0 (3:0)

7. kolo (11. 9. 2011) : AS Trenčín - TJ Spartak Myjava 0:1 (?:?)

AS Trenčín - TJ Spartak Myjava 6:0 (3:0)
Zostava Myjavy : Jurica, Vavák, Vrábel, Mokrý, Tomka, Onder, Drahoš (46' Tomič), Osuský (76' Kučerák), Gaža (57' Dubný), Jastrab (89' Palkovič), Bolf.

V zápase s AS Trenčínom sme vedeli, že je to jeden z najkvalitnejších súperov v tejto súťaži. V doterajších šiestich zápasoch päť krát vyhral, jeden krát remizoval so skóre 29:7 a nachádza sa so 16 bodmi na čele tabuľky. V prvom polčase sme boli vyrovnaným partnerom AS, ktorý nás prevýšil hlavne v efektívnosti, keď zo 4 striel 3 skončili v našej sieti. Na rozdiel od nás, kde sme nedokázali skórovať ani z tých najvyloženejších šancí.
V úvode druhého polčasu sme inkasovali ďalší gól opäť po našej individuálnej chybe. AS pridal ďalšie dva góly a tak sme prehrali rozdielom dvoch tried. Predviedli sme najslabší výkon doterajšej sezóny, v ktorom sme zaslúžene prehrali.

AS Trenčín - TJ Spartak Myjava 0:1 (?:?)

Zostava Myjavy: Ľutujeme, ale momentálne nie je k dispozícii.

Ľutujeme, ale momentálne nie je k dispozícii.