11. kolo (8. 10. 2011) : FC ViOn Zl. Moravce - TJ Spartak Myjava 3:1 (2:1)

11. kolo (8. 10. 2011) : FC ViOn Zl. Moravce - TJ Spartak Myjava 1:0 (0:0)

FC ViOn Zlaté Moravce - TJ Spartak Myjava 3:1 (2:1)
Zostava Myjavy: Jurica, Vavák, Vrábel, Palkovič, Mokrý (76' Tardík), Onder, Jastrab (32' Drahoš), Mareček (62' Dubný), Osuský, Bihary (80' Tomič), Lacuška.

V Zlatých Moravciach sme chceli po sérii neúspešných výsledkov bodovať. No opak bol pravdou, všetko čo sme si povedali v kabíne ako keby tam i zostalo. Opäť sme nezachytili úvod zápasu a už v 20. minúte po sérii štandardných situácii a rohových kopov sme prehrávali 2:0. V 30. minúte sme vsietili kontaktný gól, keď strelou Ondera tečoval Jastrab 2:1. Do polčasu sme mohli i vyrovnať po peknej akcii Bihariho zakončoval Mareček len do konštrukcie bránky.
V druhom polčase sa hral otvorený futbal, v ktorom najskôr my sme mohli vyrovnať Biharim , ktorého strelu zablokoval obranca. Na druhej strane hlavičku , Jurica stačil vyraziť, no z následnej strely už gólu nezabránil 3:1. Hrali sme veľmi zle, náš výkon je na zamyslenie. Bez pohybu, bez agresivity, bez myšlienky. Jednoducho hráči ako Vrábel, Osuský, Jastrab, Dubný či Drahoš musia odvádzať viac! Preto ak chceme byť úspešní musíme jednoznačne pridať vo všetkých aspektoch .

FC ViOn Zlaté Moravce - TJ Spartak Myjava 1:0 (0:0)

Zostava Myjavy: VRZALA, PETROVIČ, PECHA, DUREC J., TOMAN, FERENČIČ (Durec), FIALA, SIVAK Pa., VÁVRA (Mareček), NIKODEM, SIVÁK Pe.

Hrali sme na klzkom teréne, čo sa v niektorých situáciách prejavilo. Súper hral, fyzický futbal, s nakopávanými loptami, s čím sme sa v obrane dokázali výborne vysporiadať. Ovládli sme stred poľa, kde sme výborne kombinovali a krátkymi prihrávkami, sme sa dostávali k súperovej 16-tke. V zakončení sme však vždy zaváhali, alebo prepásli vhodný okamžik na finálnu prihrávku. Chlapci sa dobre pohybovali a súpera nepúšťali k vážnejším šanciam. Súper nastrelil, iba jednu žrď po strele z diaľky. Vyzeralo to, že zápas skončí remízou ale súper, dal gól po vymyslenom priamom kope rozhodcu, keď sme v 16-tke nepokryli súpera a ten hlavou skóroval (78. min). Záver sme psychicky nezvládli, keď sa nechal vylúčiť Erik Pecha.
V tomto zápase sme boli vyrovnaným súperom, avšak chyba rozhodcu nás stála remízu. Dôležité je, že chlapci predviedli futbalovejší prejav na ihrisku ako súper.