13. kolo (22. 10. 2011) : ŠKP Dúbravka - TJ Spartak Myjava 0:5 (0:3)

13. kolo (22. 10. 2011) : ŠKP Dúbravka - TJ Spartak Myjava 0:0

ŠKP Dúbravka - TJ Spartak Myjava 0:5 (0:3)
Zostava Myjavy: Jurica, Tomič, Vavák, Palkovič, Mokrý, Vrábel (62' Tardík), Drahoš (83' Gaža), Osuský (83' Vrba), Sivák (66' Lacuška), Jastrab, Bihary.

Na ŠKP sme cestovali k súperovi, ktorý v doterajších zápasoch nezískal ani bod. Chlapci sa k tomu postavili zodpovedne a od úvodu zápasu sme pritlačili domáci tím na jeho polovicu. Prvý gól vsietil Bihary, ktorý hlavou prehodil vybiehajúceho brankára. Ďalej nasledoval koncert nepremenených šancí. Druhý gól pridal opäť hlavou Vrábel, ktorý si nabehol na nepriamy kop Bihariho. Polčasový výsledok stanovil Sivák na 0:3.
V 2. Polčase sme opäť pokračovali v útočnej snahe, no s nepresnou koncovkou. Na druhej strane domáci z ojedinelého protiútoku a po nedovolenom zákroku Mokrého, nasledoval pokutový kop, ktorý Jurica kryl. V závere zápasu fauloval domáci brankár v pokutovom území Lacušku, po ktorom nasledovala červená karta a pokutový kop. Jastrab s istotou premenil. Na končiacich 0:5 stanovil opäť Jastrab z voleja, po peknom centri Tardíka.

ŠKP Dúbravka - TJ Spartak Myjava 0:0

Zostava Myjavy: VRZALA, ZUZKOVIČ, PETROVIČ, DUREC J., TOMAN, FERENČIČ, FIALA, SIVÁK Pa., VÁVRA (Lipár), NIKODÉM, DUREC (Mareček).

Zápas sme odohrali so súperom, ktorý doteraz ešte nevyhral. Bol to najhorší zápas v našej sezóne, keď sme sa nedokázali presadiť v útočnej fáze. Od začiatku sme do zápasu nastúpili, akoby si súper mal dať gól sám. Súper bol snaživý a my sme sa mu nedokázali vyrovnať ani v bojovnosti, ani v pohybe. Nedokázali sme si presne prihrať a v útočne fáze ničím prekvapiť súpera. Súpera sme dokázali ohroziť jedine zo štandardných situácií. Súper pohrozil buď po našich chybách, alebo z rýchlych útokov. V 70. minúte sa dokázal presadiť po sérii hlavičiek Nikodém, súper ho v 16-tke stiahol na zem, avšak rozhodca situáciu neposúdil nedovolene. Preto sa zápas skončil bezgólovou remízou.
I keď sme chlapcom hovorili, že to nebude jednoduchý zápas a musia hrať zodpovedne a aktívne, nedokázali to preniesť na ihrisko.