15. kolo (6. 11. 2011) : FK Senica "B" - TJ Spartak Myjava 1:1 (0:0)

15. kolo (6. 11. 2011) : FK Senica "B" - TJ Spartak Myjava 1:0 (0:0)

FK Senica "B" - TJ Spartak Myjava 1:1 (0:0)
Zostava Myjavy: Jurica, Tomič, Vavák, Drahoš (72' Mareček), Mokrý, Vrábel, Jastrab, Osuský (90' Gaža), Sivák (51' Tardík), Onder, Lacuška.

V poslednom zápase jesene, za veterného počasia a nie príliš dobre upravenej hracej plochy v Čáčove, sme chceli zopakovať dobrý výkon z predchádzajúceho kola a naplno bodovať. Domáci posilnení niektorými hráčmi z prvej ligy, boli v úvode zápasu aktívnejší a aj pohrozili strelami zo stredných vzdialeností, s ktorými si náš brankár poradil. Po úvodnej 20-minútovke sme hru vyrovnali a k slovu sa dostali aj my, ale strely Osuského, či Jastraba taktiež domáci brankár zlikvidoval.
V 2. polčase sa obraz hry nezmenil. Hra sa odvíjala medzi 16-tkami s veľkým počtom nepresností na oboch stranách. V 57. minúte si loptu pri stredovej čiare postavil Tomič a poslal ju priamo do siete 0:1. Po tomto okamihu domáci ešte viac znervózneli a boli nebezpeční iba zo štandardných situácií. V 83. minúte po ďalšej z množstva štandardných situácii v súboji nášho brankára s útočiacim Kostkom sa lopta nečakane odrazila do našej siete 1:1.
Hoci sme posledný zápas remizovali, s celkovým pôsobením v jesennej časti môžeme byť spokojní.

FK Senica "B" - TJ Spartak Myjava 1:0 (0:0)

Zostava Myjavy: VRZALA, ZUZKOVIČ, TOMAN, DUREC J., FERENČIČ, LIPÁR, FIALA, SIVÁK Pa., VÁVRA, PETRIK, DUREC M. (Mareček).

Zápas sa hral v Čáčove na veľmi nekvalitnom ihrisku. Chlapci pristúpili k zápasu veľmi zodpovedne, čo dodržiavali počas celého zápasu. Súper sa snažil, hrať kombinačne, ale dobre sme sa zabezpečovali a nepúšťali ho do šancí. Naopak snažili sme sa súpera ohroziť brejkmi čo sa nám najme v prvom polčase darilo. Šance ktoré mal Vávra a J. Durec sme však nevyužili, a tak polčas skončil 0:0.
V druhom polčase nás súper zatlačil a ohrozoval nás hlavne po štandardných situáciách. V jedinom prípade sme ho neubránili a to v 65. minúte, keď nám po rohu hlavou strelil súper gól. V 70. minúte sme mohli vyrovnať, keď po rýchlom brejku dostal od Vávru výbornú prihrávku Mareček, loptu si však nespracoval a vystrelil vedľa. V závere nám už chýbali sily na vyrovnanie a tak sme znova prehrali o jeden gól.