Starší a mladší dorast: 18. kolo

18. kolo (24. 3. 2012) : FK Slovan Levice - TJ Spartak Myjava 0:2 (0:2)

18. kolo (24. 3. 2012) : FK Slovan Levice - TJ Spartak Myjava 1:0 (1:0)

FK Slovan Levice - TJ Spartak Myjava 0:2 (0:2)

Už od úvodu zápasu boli hostia nebezpečnejší, čoho vyústením bol gól Ondera zo skrumáže po rohovom kope. V závere polčasu po zbytočnom faule Vaváka kopali domáci pokutový kop, ktorý domáci útočník trafil do tyče a hostia s protiútoku dali druhý gól Joríkom.
V druhom polčase hostia mohli svoje vedenie zvýšiť, ale ďalší gól už nepridali. Domáci boli v útoku bezmocní a nepomohla im ani presilovka v druhej polovici zápasu.

FK Slovan Levice - TJ Spartak Myjava 1:0 (1:0)
Zostava Myjavy: MAZINY, ZUZKOVIČ, DUREC J., PECHA, TOMAN, LIPÁR, NIKODÉM, SIVÁK Pa., VÁVRA (KULÍŠEK), (MAJERNÍK), FERENČIČ, MAJOR (VLČEJ).

Zhodnotenie zápasu asistentom trénera :
Zápas sa hral na pomocnej trávnatej ploche v Leviciach. Prvý polčas sme hrali veľmi zle a súperovi sme nechávali veľa priestoru. Boli sme nedôrazní v osobných súbojoch, pomalí v štarte na loptu a v práci s loptou. Trest prišiel v 16. min., keď rohový kop brankár Mazíny výborne vyrazil, ale my sme nevystúpili na hráča a ten z voleja trafil presne k tyči. V 31. min. dostal Toman ŽK za rečnenie a v 36. min. ho rozhodca po faule a druhej ŽK vylúčil. Celý prvý polčas sme neohrozili súperovu bránu.
Po dohovore v kabíne začali chalani v 2. polčase hrať agresívnejšie, zlepšili pohyb a presnejšie si prihrávali. Súpera sme i v desiatich nútili k chybám, ktoré sme však nevyužili. V 53. min. šiel z kraja 16-tky na bránu Major, ale vystrelil vedľa. Ďalší rohový kop sme nedokázali dotlačiť do brány. V 74. min. sme mali výhodu priameho kopu, ktorý výborne do brány zakrútil Pecha, no brankár ho fantasticky vytlačil na roh. O 4 minúty neskôr mal ešte jednu šancu Pecha, ale lopta z voleja šla tesne nad bránu.
Znovu sme prehrali zápas 1:0. Chalani videli, že zápas musia odmakať celý, od začiatku nastúpiť sústredení so srdcom a vôľou ho vyhrať.