23. kolo (29. 4. 2012) : FC Nitra "B" - TJ Spartak Myjava 1:0

23. kolo (29. 4. 2012) : FC Nitra "B" - TJ Spartak Myjava 3:1 (2:0)

Detaily stretnutia nie sú k dispozícii.

FC Nitra "B" - TJ Spartak Myjava 3:1 (2:0)
Zostava Myjavy: MAZINY, ZUZKOVIČ (MAJOR), DUREC J., SIVÁK Pe., TOMAN, LIPÁR (FERENČIČ), SMOLÍČEK, SIVÁK Pa., VÁVRA, NIKODÉM, PETRIK.

Zhodnotenie zápasu asistentom trénera :

Zápas sa hral na prírodnej tráve za veľmi horúceho počasia. Naši hráči sa akoby pomaly rozbiehali a súper od začiatku prevzal iniciatívu. Hral dobre kombinačne s výborným pohybom a prácou s loptou. My sme pozorne bránili a snažili sa využívať príležitosti na rýchle protiútoky. Chlapci však hrali bojazlivo s malým pohybom a ponukou. Súper nás potrestal za pasívnu hru, keď v 26. minúte zahral rohový kop na prvú tyč a voľný hráč hlavou skóroval. O 3 minúty neskôr po štandardnej situácii sa naši dvaja hráči nedohodli, loptu sklepli súperovi a ten prestrelil brankára. Za prvý polčas sme neohrozili súperovu bránu.

Cez prestávku vymenil Lipára Ferenčič a po dohovore sme zlepšili hlavne dôraz a pohyb a začali sme sa viac posúvať k bráne súpera. V 50. minúte po peknej akcii výborne preniesol loptu Vávra na Ferenčiča, ten prihral do 16-tky voľnému Petríkovi, ktorý znížil na 2:1. V týchto fázach sme hrali dobre a dostávali sme sa do zápasu. V 53. minúte nám však súper stelil tretí gól po vysokej a nebezpečnej hre nohou, keď ale hlavný rozhodca faul na Durca neodpískal. I naďalej sme hrali aktívne, no súper nám už skórovať nedovolil.

Súper rozhodol zápas v prvom polčase, kde sme hrali zle a ustráchane. Musíme dokázať hrať naplno počas celého zápasu.