Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší a mladší dorast: 24. kolo

ilustračný obrázok

Starší dorast U19 :
24. kolo (6. 5. 2012) : TJ Spartak Myjava - FK Púchov 0:0

Mladší dorast U17 :
24. kolo (6. 5. 2012) : TJ Spartak Myjava - FK Púchov 0:1 (0:0)

 

STARŠÍ DORAST U19 :

TJ Spartak Myjava - FK Púchov 0:0

Detaily stretnutia nie sú k dispozícii.

MLADŠÍ DORAST U17 :

TJ Spartak Myjava - FK Púchov 0:1 (0:0)
Zostava Myjavy: MAZINY (Ravas), ZUZKOVIČ, DUREC J., PECHA, TOMAN, FERENČIČ (Lipár), SMOLÍČEK, SIVÁK Pa., VÁVRA (Petrovič), NIKODÉM, PETRIK (Major)..

Zhodnotenie zápasu asistentom trénera :

Zápas sme hrali na hlavnom ihrisku. Od začiatku sme hrali dobre kombinačne, s dobrým prechodom do útoku a s pozornou obranou. Problémy nám robila finálna prihrávka a lepšie podržanie lopty v útočnej fáze. Naše útoky končili nepresnou prihrávkou alebo dlhým držaním lopty. Šancu sme si vypracovali v 22. minúte, keď výbornú prihrávku do 16-ky dostal Sivák Pa. , ale len nastrelil brankára hostí. Súper si v prvom polčase nevypracoval vyloženú gólovú šancu a strely z diaľky kryl brankár Maziny.
Do druhého polčasu sme hráčov vymenili na niektorých postoch, ale hráči nenadviazali na dobrý pohyb v prvom polčase. Neskoro sme dobiehali do súbojov, dlho sme držali loptu, a mali sme pomalý prechod do útočného pásma. V 58. minúte nás súper potrestal, keď z pravej strany sme ho nechali odcentrovať a nekrytý útočník Pilný hlavou strelil gól. Snažili sme sa o zvrat v zápase, ale strely nám buď zblokoval súper alebo kryl brankár.

Zasa sme prehrali o jeden gól, keď nedokážeme využiť naše šance a streliť gól. V zápase nám chýbala väčšia túžba po víťazstve.