Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší a mladší dorast: 26. kolo

ilustračný obrázok

Starší dorast U19 :
26. kolo (19. 5. 2012) : TJ Spartak Myjava - FC ViOn Zlaté Moravce 3:2

Mladší dorast U17 :
26. kolo (19. 5. 2012) : TJ Spartak Myjava - FC ViOn Zlaté Moravce 1:1 (0:1)

 

STARŠÍ DORAST U19 :

TJ Spartak Myjava - FC ViOn Zlaté Moravce 3:2

Detaily stretnutia nie sú k dispozícii.

MLADŠÍ DORAST U17 :

TJ Spartak Myjava - FC ViOn Zlaté Moravce 1:1 (0:1)
Zostava Myjavy: RAVAS (Maziny), SMOLÍČEK, DUREC J., PECHA, TOMAN, ZUZKOVIČ, SIVÁK Pe., SIVÁK Pa., LIPÁR, KULÍŠEK, NIKODÉM.

Zhodnotenie zápasu asistentom trénera :

Od začiatku zápasu sme sa snažili na súpera zatlačiť, začať presingom, vypracovať šance a čo najskôr streliť gól. Súper však dobre pokrýval stred ihriska, kde sme sa nedostávali k finálnym prihrávkam. Dlhším držaním lopty, sme sa pripravovali o prekvapenia súpera a rýchle protiútoky. Do šance sme sa dostali v 27. minúte, keď sa v 16-tke, výborne uvoľnil Kulíšek, zbavil sa dvoch hráčov výborne prihral spätnú loptu pred bránu, kde však nik z našich hráčov nedobiehal. V 31. minúte Nikodém pekne prihral Lipárovi do 16-tky, ten však miesto prudkej prihrávky pred bránu loptu zasekol a súper mu ju odobral. V 34. minúte nás súper potrestal, keď po predĺženom centri na 16-tku sme dovolili hráčovi si ju prebrať potiahnuť pred bránu, stopéri nevystúpili na hráča s loptou a dovolili sme mu zakončiť strelou. Do druhého polčasu, sme sa chlapcov snažili ešte viac vyburcovať k lepšej aktivite a väčšiemu dôrazu. Z gólu sme sa tešili už v 44. minúte, keď Lipár krásnou prihrávkou uvoľnil spoluhráča a Pe. Sivák strelil gól.
V druhom polčase sme si vypracovali viacero rohov, po ktorých sme buď nedôrazne alebo nepresne zakončili. Do šancí sa dostali Sivák Pe., Nikodém i Vávra.

Ďakujeme chlapcom za prístup, bojovnosť a túžbu po víťazstve.