Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší a mladší dorast: 27. kolo

ilustračný obrázok

Starší dorast U19 :
27. kolo (27. 5. 2012) : FC Spartak Trnava "B" - TJ Spartak Myjava 2:2

Mladší dorast U17 :
27. kolo (27. 5. 2012) : FC Spartak Trnava "B" - TJ Spartak Myjava 0:1 (0:0)

 

STARŠÍ DORAST U19 :

FC Spartak Trnava "B" - TJ Spartak Myjava 2:2

Detaily stretnutia nie sú k dispozícii.

MLADŠÍ DORAST U17 :

FC Spartak Trnava "B" - TJ Spartak Myjava 0:1 (0:0)
Zostava Myjavy: MAZÍNY (41' RAVAS), SMOLÍČEK, DUREC J., PECHA, TOMAN, ZUZKOVIČ, SIVÁK Pa., LIPÁR (62' FERENČIČ), KULÍŠEK (52' MAJOR), VÁVRA, NIKODÉM.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

V zápase hranom na prírodnej tráve Slávie Trnava sme podali výborný, taktický a tímový výkon. Súper z Trnavy hral technický, rýchly futbal, na čo sme však boli veľmi dobre pripravení. V prvom polčase sme súpera do ničoho nepustili s výnimkou jednej šance, keď včasným vybehnutím z brány náš brankár Mazíny znemožnil domácemu útočníkovi gólovo využiť výbornú kolmú prihrávku. Naši hráči hrali veľmi disciplinovane, dôrazne v osobných súbojoch, čím sme dokázali získať veľa lôpt v strede ihriska a nebezpečne zaútočiť. Naša aktivita vyústila do viacerých štandardných situácií, ktoré sme však nevyužili. Veľmi pekným momentom bola strela Vávru z 20 metrov, ktorá smerovala do šibenice, ale brankár domácich fantastickým zákrokom vytlačil loptu na roh. Domáci hráči hrozili prevažne strelami zo strednej vzdialenosti a prudkými centrovanými loptami.
V druhom polčase sme pokračovali v aktívnej hre, domáci však boli nebezpeční v ofenzíve. Výborne nás dvakrát podržal brankár Ravas, ktorý spolu s brankárom Mazínym (1. polčas) boli oporami nášho družstva. My sme využívali každú možnosť na protiútoky, snažili sme sa hrať naďalej dôrazne. Výsledkom bol náš gól, ktorému predchádzal aktívny pressing Majora (zisk lopty) a následný faul v 16-ke na Nikodéma - 70. minúta. Faulovaný hráč bezpečne premenil jedenástku. Do konca zápasu naši hráči taktickou hrou dotiahli zápas do víťazného konca, z čoho mali veľkú radosť.

Chlapcom patrí veľké poďakovanie za veľmi dobrý výkon a túžbu po víťazstve.