Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší a mladší dorast: 28. kolo

ilustračný obrázok

Starší dorast U19 :
28. kolo (3. 6. 2012) : Spartak Myjava - ŠKP Inter Dúbravka 8:0

Mladší dorast U17 :
28. kolo (3. 6. 2012) : Spartak Myjava - ŠKP Inter Dúbravka 3:0 (3:0)

 

STARŠÍ DORAST U19 :

Spartak Myjava - ŠKP Inter Dúbravka 8:0

Detaily stretnutia nie sú k dispozícii.

MLADŠÍ DORAST U17 :

Spartak Myjava - ŠKP Inter Dúbravka 3:0 (3:0)
Zostava Myjavy: RAVAS, SMOLÍČEK, DUREC J., PECHA, TOMAN (65' Petrovič), ZUZKOVIČ (50' Lipár), SIVÁK Pe., SIVÁK Pa. (56' Kulíšek) VÁVRA, FERENČIČ (52' Major), NIKODÉM.

Zhodnotenie zápasu asistentom trénera :

Od začiatku zápasu sme sa snažili na súpera zatlačiť, začať presingom, vypracovať šance a čo najskôr streliť gól. To sa nám aj podarilo a súpera sme dostali pod tlak, vďaka čomu začal robiť chyby. Už v 10. minúte sme viedli, keď sa po zblokovanej strele výborne v 16-tke okolo hráča otočil Ferenčič a strelou k tyči skóroval. Pokračovali sme vo výbornej hre a už v 14. minúte po peknej krídelnej akcii a centri Peťa Siváka hlavou skóroval Dominik Ferenčič. V 17. minúte bol po dôraznom atakovaní v 16-tke faulovaný Ferenčič, zobral pokutový kop na seba a gólom zavŕšil svoj hattrick. Súper začal byť nervózny a prezentoval sa zákernými zákrokmi a rozhodca im vylúčil dvoch hráčov.
V druhom polčase sme prestriedali, ale chalani už nedokázali streliť ďalšie góly. Šance mali Nikodém, Pe. Sivák a Vávra. Chýbala tomu častejšia hra po stranách, lepší pohyb a presnejšie zakončenie.