29. kolo (10. 6. 2012) : ŠK Slovan Bratislava - Spartak Myjava 1:0

29. kolo (10. 6. 2012) : ŠK Slovan Bratislava - Spartak Myjava 2:2 (0:1)

ŠK Slovan Bratislava - Spartak Myjava 1:0

Detaily stretnutia nie sú k dispozícii.

ŠK Slovan Bratislava - Spartak Myjava 2:2 (0:1)
Zostava Myjavy: RAVAS, SMOLÍČEK (73' Kulíšek), DUREC J., PECHA, TOMAN, ZUZKOVIČ (55' Lipár), SIVÁK Pe., SIVÁK Pa., VÁVRA, FERENČIČ (69' Major), NIKODÉM.

Zhodnotenie zápasu asistentom trénera :

V tomto zápase sme chceli potvrdiť dobrú hru z predchádzajúcich zápasov, čo sa nám aj podarilo. Od úvodu sme hrali aktívne a súper sa do šancí nedostával. My sme po úvodnom oťukaní prebrali hru, dobre sme kombinovali. Viaceré dobré akcie sme nedotiahli do konca, pretpože nám nevyšla finálna fáza. Podarilo sa nám to až v 31. minúte, keď Smolíček obišiel dvoch hráčov, krásne prihral Petrovi Sivákovi a ten sám pred brankárom nezaváhal. Polčas sme vyhrali 1:0.
V druhom polčase sme naďalej hrali aktívne a v 48. minúte sme zvýšili na 2:0 po priamom kope Pechu a tečovanej lopte, ktorá prekvapila súperovho brankára. Po góle súper zvýšil tempo a vyrovnal v 55. minúte, keď sme nezvládli štandardnú situáciu. Museli sme striedať, keď pre zranenia odišli Zuzkovič a Smolíček. Súper naďalej stupňoval tempo a nám v závere dochádzali sily. To domáci nakoniec využili a podarilo sa im vyrovnať v nadstavenom čase po rohovom kope.