30. kolo (13. 6. 2012) : Spartak Myjava - FK Senica "B" 1:1

30. kolo (13. 6. 2012) : Spartak Myjava - FK Senica "B" 0:4 (0:3)

Detaily stretnutia nie sú k dispozícii.

Spartak Myjava - FK Senica "B" 0:4 (0:3)
Zostava Myjavy: RAVAS, SMOLÍČEK (HAVLÍK), DUREC J., PECHA, TOMAN, ZUZKOVIČ (ŽÚREK), NIKODÉM (HALABRÍN), SIVÁK Pa., LIPÁR, FERENČIČ, MAJOR (KULÍŠEK).

Zhodnotenie zápasu asistentom trénera :

Zápas sa hral na umelej tráve a jeho prvý polčas sme nezvládli. Súper hral výborne kombinačne, dobre sa pohyboval. Snažili sme sa využiť súperove chyby v rozohrávke a prechádzať do rýchlych protiútokov, ale naproti tomu nás súper trestal po našich hrubých chybách v defenzíve. Polčas vyhral súper zaslúžene.
V druhom polčase sme chceli na začiatku streliť gól, aby sme sa trochu dostali do zápasu, ale dve výborné hlavičky Ferenčiča gólom neskončili. Hrali sme odvážnejšie a kombinačne lepšie ako prvý polčas, ale súper už hru kontroloval. Do hry sa dostali aj žiaci (Halabrín, Žúrek, Havlík) a určite nesklamali. Senica dala ešte jeden gól a tak zápas skončil 0:4.