Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší a mladší dorast: 3. kolo

ilustračný obrázok

Starší dorast U19 :
3. kolo (18. 8. 2012) : Spartak Myjava - ŠK Slovan Bratislava "B" 0:2

Mladší dorast U17 :
3. kolo (18. 8. 2012) : Spartak Myjava - ŠK Slovan Bratislava "B" 2:2 (1:0)

 

STARŠÍ DORAST U19 :

Spartak Myjava - ŠK Slovan Bratislava "B" 0:2

Detaily stretnutia nie sú k dispozícii.

MLADŠÍ DORAST U17 :

Spartak Myjava - ŠK Slovan Bratislava "B" 2:2 (1:0)
Zostava Myjavy: Janček, Žúrek, Durec, Flamík, Mareš L., Kulíšek (Stacho), Čobrda, Lipar, Švancara, Mareš T., Ferenčič (Baranovič, Žabka).

Zhodnotenie zápasu asistentom trénera :

Zápas sa hral za horúceho počasia na Turej Lúke. Do zápasu sme nastúpili v oklieštenej zostave, keď sme mali viacero hráčov v treste a zranených. Už v 7. minúte sa zranil Ferenčič a na jeho miesto nastúpil Baranovič. Od začiatku sme sa do súpera pustili, keď sme hrali s veľkým dôrazom a bojovnosťou. Chalani sa výborne pohybovali a dostávali sme sa do šancí. V 16. minúte po peknej kombinačnej akcii išiel sám na brankára Lukáš Mareš, ale zakončil nedôrazne. Naďalej sme súpera tlačili a dve výborné strely vyslal na bránu Baranovič, ale išli tesne vedľa. V 27. minúte po krídelnej akcii sa výborne uvoľnil T. Mareš, no z uhla mu strelu zblokoval obranca. Súper sa snažil ohrozovať našu bránu len zo štandardných situácií, alebo po dlhých nákopoch, no naša obrana pracovala výborne a jednu ťažkú strelu vyškrabol Janček na roh. V 40. minúte sme konečne strelili gól, keď na polovici vybojoval loptu Baranovič, krásnou prihrávkou vysunul T. Mareša a ten s prehľadom skóroval.
V 46. minúte po výkope od brankára vyhral súboj v 16-tke Baranovič, výborne sa uvoľnil a strelou k tyči dal gól. Postupom času a vplyvom horúceho počasia nám začali dochádzať sily a súper nás začal viac tlačiť k našej bráne. V 65. minúte po rohovom kope a signále znížil na 2:1. V 74. minúte po nedôraznom odkope nás súper potrestal, keď nechytateľnou strelou od brvna vyrovnal na konečných 2:2.
Škoda, že sme v prvom polčase nevyužili naše čisté šance na strelenie viacerých gólov. Chlapci si ale za predvedený výkon a hru zaslúžia pochvalu a ďakujem im že vo veľmi horúcom počasí siahli na dno svojich síl.