4. kolo (25. 8. 2012) : Spartak Myjava - PFK Piešťany 5:0

4. kolo (25. 8. 2012) : Spartak Myjava - PFK Piešťany 4:0 (3:0)

Detaily stretnutia nie sú k dispozícii.

Spartak Myjava - PFK Piešťany 4:0 (3:0)
Zostava Myjavy: Janček, Žúrek, Durec, Flamík, Mareš L., Kulíšek (Žabka), Čobrda, Lipar (Havlík), Halabrín (Baranovič), Mareš T., Ferenčič (Švancara).

Zhodnotenie zápasu asistentom trénera :

Zápas sme hrali na Turej Lúke. Od začiatku sme súpera zatlačili, ale ten pozorne bránil a nevedeli sme si dať adresnú prihrávku do zakončenia. Až v 14. minúte sme po rohovom kope a dorážke Žúreka dali gól. V 26. minúte po tresnom kope Flamíka Durec hlavičkoval do brvna a odrazenú loptu T. Mareš zasunul do siete. Hra v poli sa odohrávala medzi šestnástkami, kde nám chýbal dôraz a rýchlejšia výmena lôpt. Až v 39. minúte po peknej prihrávke výborne hrajúceho Kulíška T. Mareš krížnou strelou zvýšil na 3:0.
Do druhého polčasu sme prestriedali so zámerom ešte viac pritlačiť na súpera a zvýšiť tempo hry. To sa nám však nedarilo. Do šancí sa však dostal striedajúci Baranovič, keď v 47. minúte nastrelil tyč a v ďalších netrafil bránu. Súper si jedinú čistú šancu na skórovanie vytvoril v 69. minúte, ale brankár Janček výborne zasiahol. Skóre zápasu uzavrel na 4:0 Tomáš Mareš, keď v 74. minúte po rohovom kope Flamíka hlavou skóroval.