Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší a mladší dorast: 6. kolo

ilustračný obrázok

Starší dorast U19 :
6. kolo (8. 9. 2012) : Spartak Myjava - FK Inter Bratislava 0:2 (0:1)

Mladší dorast U17 :
6. kolo (8. 9. 2012) : Spartak Myjava - FK Inter Bratislava 0:0

 

STARŠÍ DORAST U19 :

Spartak Myjava - FK Inter Bratislava 0:2 (0:1)
Zostava Myjavy: Ravas, Palkovič, Vavák, Pecha, Toman, Sivák Pa., Vávra, Holič, Vrábel, Gaža, Tomič. Striedali: Smolíček, Ferenčič, Nikodem, Baranovič.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Naši hráči chceli potvrdiť vzostupnú formu (dve výhry v rade), ale proti lídrovi súťaže sa strelecky nepresadili. Zatiaľ čo v prvom polčase sme boli jasne lepší a vypracovali sme aj gólové šance, tak v polčase druhom pôsobil futbalovejším dojmom Inter. Gólovo sa nepresadil najlepší strelec Tomič, ktorý mal naviac zdravotné problémy. Tak isto kapitán mužstva Holič v týždni netrénoval pre zranenie, ktoré sa v zápase obnovilo a značne limitovalo jeho výkon.
O výsledku rozhodla nedôraznosť našich hráčov vo vlastnom pokutovom území a výborný výkon brankára hostí, ktorý zneškodnil minimálne dva "čisté góly".

MLADŠÍ DORAST U17 :

Spartak Myjava - FK Inter Bratislava 0:0
Zostava Myjavy: Janček, Žúrek, Flamík, Havlík, Mareš L., Kulíšek, Čobrda, Lipar (Majerník), Halabrín (Švancara), Mareš T., Baranovič (Žabka).

Zhodnotenie zápasu asistentom trénera :

Zápas sa hral na Turej Lúke. Nastúpili sme v neúplnej zostave, keď hráči zostali chorí, alebo nastúpili za U19. Proti prvému mužstvu tabuľky sme však odohrali výborný zápas. Od úvodu sme súpera pritlačili a vypracovali si gólové šance, Halabrín i Baranovič však vo výborných pozíciách gól nedali. Naďalej sme súpera dobre atakovali a nenechali ho rozvíjať akcie. Hra sa do konca polčasu odohrávala medzi 16-tkami a súpera sme do šancí nepustili.

V druhom polčase súper zvýšil aktivitu a pohyb a nám začali dochádzať sily. Málo sme podržali v strede poľa loptu a tá sa nám hneď vracala naspäť. Ani striedaniami sa nám to nepodarilo oživiť, ale bojovným výkonom a dobrou hrou v obrane sme zápas dohrali bez vstreleného gólu.
Za výbornú hru v prvom polčase je remíza spravodlivá.