8. kolo (22. 9. 2012) : Spartak Myjava - AS Trenčín "B" 0:4 (0:3)

8. kolo (22. 9. 2012) : Spartak Myjava - AS Trenčín "B" 0:1 (0:0)

Spartak Myjava - AS Trenčín "B" 0:4 (0:3)
Zostava Myjavy: Ľutujeme, ale nie je k dispozícii.

Hostia začali od úvodu ofenzívne a hralo sa najmä na našej polovici. Po zlom vybehnutí Ravasa sa AS dostal poľahky do vedenia, ale my sme kontrovali a vytvorili sme si dve vyložené šance, ale Tomič v koncovke zlyhal. Na 0:2 upravili hostia po strele z diaľky a do kabíny odchádzali za stavu 0:3, keď domáci Ravas opäť netakticky vybehol. V druhom polčase už hostia dominovali aj herne najmä po vylúčení Vrábela, ktoré bolo prísne. Vyložené šance sme si už nevypracovali. Naopak domáci brankár nás niekoľkokrát podržal.

Spartak Myjava - AS Trenčín "B" 0:1 (0:0)
Zostava Myjavy: Janček, Žúrek, Flamík, Durec, Havlík, Halabrín (57' Baranovič), Čobrda, Lipár (71' Bielčik), Kulíšek (72' Gímeš), Švancara (65' Zríni), Ferenčič.

Zhodnotenie zápasu asistentom trénera :

Na dobre pripravenom ihrisku sme odohrali kvalitný zápas s nešťastným koncom pre nás. Súper bol od úvodu silnejší na lopte, výborne posúval loptu a prenášal hru. My sme však výborne bránili, zhusťovali stred ihriska, zaisťovali sa a využívali každú príležitosť na rýchly protiútok. Súper sa počas prvého polčasu do vyloženej príležitosti nedostal, hrozil však po štandardných situáciách, ktoré výborne zahrával. My sme naše rýchle brejky nedotiahli do konca, keď sme si zbrklo prihrali, alebo si zle nabehli do priestoru.

V druhom polčase Trenčín zvýšil aktivitu a zatlačil nás k 16-tke. V 62. minúte sme inkasovali gól, keď sa súper na pravej strane uvoľnil a nabiehajúci hráč strieľaný center zasunul do brány. Nevzdávali sme sa a v 65. minúte išiel sám na bránu Ferenčič, ale brankár výborne vybehol a loptu kryl. Ďalšiu šancu sme mali v 72. minúte. Nastrelili sme tyč a dorážku súper odkopol. O dve minúty neskôr po akcii Flamíka mal šancu Durec, ale loptu v 16-tke zle trafil a obranca ju stihol odkopnúť.
Aj v tomto zápase sme si vytvorili šance, ale s ich premieňaním máme problémy.