Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší a mladší dorast: 9. kolo

ilustračný obrázok

Starší dorast U19 :
9. kolo (29. 9. 2012) : ŠK SFM Senec - Spartak Myjava 3:1

Mladší dorast U17 :
9. kolo (29. 9. 2012) : ŠK SFM Senec - Spartak Myjava 3:2 (0:1)

 

STARŠÍ DORAST U19 :

ŠK SFM Senec - Spartak Myjava 3:1
Zostava Myjavy: Ľutujeme, ale nie je k dispozícii.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Ľutujeme, ale nie je k dispozícii.

MLADŠÍ DORAST U17 :

ŠK SFM Senec - Spartak Myjava 3:2 (0:1)
Zostava Myjavy: Janček, Žúrek, Flamík, Durec, Mareš L., Havlík, Čobrda, Lipár (53' Bielčik), Halabrín (53' Švancara), Kulíšek (76' Baranovič), Mareš T.

Zhodnotenie zápasu asistentom trénera :

Tento zápas sme hrali doposiaľ s najlepším súperom v súťaži. Senec bol výborný v práci s loptou, v rýchlosti a v pohybe. My sme od začiatku zhustili stred ihriska a vyrážali do rýchlych protiútokov. V 17. minúte išiel sám na bránu T. Mareš, ale brankár mu strelu vyrazil. Súper mal značné držanie lopty, ale my sme sa dobre posúvali, zdvojovali a nepúšťali ho do šancí. Naopak, po zisku lopty sme mali dobrý prechod do útoku a po štandardnej situácii v 37. minúte, ktorú kopal Flamík, tečoval loptu do brány T. Mareš.

V druhom polčase nás súper s cieľom vyrovnať pritlačil, čo sa mu podarilo v 48. minúte, keď prvú strelu Janček vyrazil, ale dorážka skončila v sieti. To isté sa opakovalo, ale z opačnej strany, o 4 minúty neskôr. V týchto chvíľach súper dominoval a len ťažko sme sa dostávali k lopte. Po prestriedaní sme sa snažili vyrovnať a podarilo sa nám to v 57. minúte po akcii L. Mareša a Kulíška. L. Mareš dorazil do siete loptu od brvna. Šťastie sa od nás odvrátilo v 72. minúte, keď sme po našom rohovom kope stratili loptu v strede poľa a po individuálnych chybách nás súper po brejku potrestal gólom. V 75. minúte sme po priamom kope nastrelili brvno, ale vyrovnať sme už nedokázali.