11. kolo (14. 10. 2012) : FK Senica "B" - Spartak Myjava 2:0 (2:0)

11. kolo (14. 10. 2012) : FK Senica "B" - Spartak Myjava 5:1 (3:1)

FK Senica "B" - Spartak Myjava 2:0 (2:0)
Zostava Myjavy: Ľutujeme, ale nie je k dispozícii.

Ľutujeme, ale momentálne nie je k dispozícii.

FK Senica "B" - Spartak Myjava 5:1 (3:1)
Zostava Myjavy: Janček, Žúrek (41' Švancara), Flamík, Durec, L. Mareš, Havlík, Čobrda, Lipár (53' Zríni), Halabrín (68' Gímeš), Kulíšek (61' Baranovič), T. Mareš.

Zhodnotenie zápasu asistentom trénera :

Proti prvému mužstvu v tabuľke sme zápas nezvládli a vysoko sme prehrali. Nedodržali sme pokyny, ktoré sme si povedali pred zápasom. Hrali sme bez dôrazu a pomaly sme vystupovali na hráčov s loptou. Inkasovali sme už v 7. minúte po nedôraze v obrane. Vyrovnať sa nám podarilo po rohovom kope Flamíka, keď si súper zrazil loptu do brány. Súper výborne pracoval s loptou, my sme boli vždy o krok pozadu a inkasovali sme v 22. minúte strelou zo 16-tky. V 34. minúte po rýchlom rozohratí nepriameho kopu (za dlhé držanie lopty brankárom) sme do prázdnej brány inkasovali na 3:1.

Súper i v druhom polčase dominoval na ihrisku a potrestal nás dvomi gólmi v 47. a 61. minúte. Z tohto zápasu sa musíme poučiť a zlepšiť herný výkon a prejav na ihrisku. Treba sa viac vložiť do zápasu a odviesť maximum.