Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší a mladší dorast: 16. kolo

ilustračný obrázok

Starší dorast U19 :
16. kolo (10. 4. 2013) : FK Slovan Levice - Spartak Myjava 2:0 (1:0)

Mladší dorast U17 :
16. kolo (10. 4. 2013) : FK Slovan Levice - Spartak Myjava 0:2 (0:0)

 

STARŠÍ DORAST U19 :

FK Slovan Levice - Spartak Myjava 2:0 (1:0)
Zostava Myjavy: Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.

MLADŠÍ DORAST U17 :

FK Slovan Levice - Spartak Myjava 0:2 (0:0)
Zostava Myjavy: Janček, Žúrek, Durec, Plichta, Mareš L. (73' Bielčik), Havlík, Halabrín (68' Kulíšek), Mareš T., Švancara, Lipár (59' Zríni), Baranovič (77' Žabka).

Zhodnotenie zápasu asistentom trénera :

Zápas sa hral na teréne, kde sme nemohli veľmi kombinovať. Od prvej minúty sme hrali trpezlivo a zvádzali množstvo osobných súbojov. Súper sa spoliehal na dlhé lopty, ale my sme výborne pracovali v obrane a strede poľa. Prvý polčas sa odohral zväčša medzi 16-tkami.
V druhom polčase sme sa viac tlačili dopredu a v 48. minúte mal šancu Lipár, keď zachytil rozohrávku od brankára, ale jeho strelu brankár stihol vyraziť. V 52. minúte vybojoval na čiare loptu Halabrín a súper ho musel faulovať. Priamy kop vynikajúco zahral L. Mareš, súper loptu len tečoval a Švancara hlavou loptu zasunul do brány. Domáci sa snažili vyrovnať, ale po rohu netrafili v dobrej šanci bránu. Druhý gól sme strelili v 66. minúte, keď sa v strede poľa výborne uvoľnil Zríni, prestrčil loptu Havlíkovi, ktorý ju potiahol do 16-tky, kde mu ju súper vypichol a Zríni v plnom behu prestrelil brankára. V závere sme zahrali dobre takticky a súperovi nedovolil vyvinúť na nás tlak.
V zápase sme boli efektívni, a svoje šance sme maximálne využili.