Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší a mladší dorast: 24. kolo

ilustračný obrázok

Starší dorast U19 :
24. kolo (4. 5. 2013) : Spartak Myjava -ŠK SFM Senec 0:2 (0:2)

Mladší dorast U17 :
24. kolo (4. 5. 2013) : Spartak Myjava -ŠK SFM Senec 1:4 (0:1)

 

STARŠÍ DORAST U19 :

Spartak Myjava -ŠK SFM Senec 0:2 (0:2)
Zostava Myjavy: Ravas, Toman, Gaža, Vrábel /K/, Ferenčič (77' Kučerák, 85' Baranovič), Palkovič, Tomič (55' Flamik), Pavol Sivák, Pecha, Nikodem (27' Vávra), Peter Sivák.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.

MLADŠÍ DORAST U17 :

Spartak Myjava -ŠK SFM Senec 1:4 (0:1)
Zostava Myjavy: Janček, Žúrek, Durec, Havlík, L. Mareš, Plichta, Halabrín, Kulíšek, Švancara, Zríni (56' Gímeš), T. Mareš (58' Lipár).

Zhodnotenie zápasu asistentom trénera :

Hrali sme proti jednému z najkvalitnejších mužstiev v súťaži. Súper bol veľmi dobrý v práci s loptou a v kombináciách na jeden-dva dotyky. Od začiatku nás dostal pod tlak, nedokázali sme dlhšie podržať loptu na našich kopačkách. Prvý gól sme dostali v 23. minúte po krídelnej akcii súpera a prihrávke pred bránu.
Súper mal vynikajúci nástup do druhého polčasu, keď nám ihneď v 41. minúte po štandardnej situácii a zlom bránení v 16-tke strelil druhý gól. Tretí gól sme dostali v 55. minúte po vynikajúcom priamom kope hostí. V 67. minúte Senec strelil štvrtý gól po peknej narážačke stredom ihriska. Snažili sme sa aspoň o čestný gól, čo sa podarilo Davidovi Švancarovi v 75. minúte, keď v strede ihriska vybojoval loptu a samostatný nájazd na brankára s prehľadom premenil.
Proti takémuto súperovi musíme hrať maximálne dôrazne, vyvarovať sa chýb a podať na každom poste stopercentné výkony, čo sa nám však nepodarilo