25. kolo (12. 5. 2013) : MFK Dubnica nad Váhom "B" - Spartak Myjava 5:1 (4:1)

MFK Dubnica nad Váhom "B" - Spartak Myjava 5:1 (4:1)
Zostava Myjavy: Ravas, Toman, Flamik (54' Smolíček), Gaža (31' Tomič), Vrábel /K/, Ferenčič (69' Nikodem), Vavák, Palkovič (33' Baranovič), Pavol Sivák, Vávra, Peter Sivák.

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.

Spartak Myjava - FK Senica "B" 5:0 (2:0)
Zostava Myjavy: Janček, Plichta, Durec, Havlík, L. Mareš, Halabrín, T. Mareš, Švancara (43 Zrini), Lipar (69 Gímeš), Kulíšek, Žúrek.

Zhodnotenie zápasu asistentom trénera :

Od začiatku sme vstúpili do zápasu zle, hrali sme s malým dôrazom a agresivitou. Súper sa výborne pohyboval a dobre držal loptu. Naša obrana hrala zle a súper to dokonale využil. Prvý gól sme dostali v 19. minúte po nedôraznom odkope. V 30. minúte po chybe Havlíka išiel súper sám na brankára a skóroval. Ďalší gól sme dostali v 45. minúte opäť po chybe v obrane. V tejto fáze zápasu sme sa snažili podržať loptu, ale chalani sa už nedokázali najmä morálne dostať do zápasu. V 51. minúte nám súper po štandardnej situácii strelil štvrtý gól. V 78. minúte nás súper dorazil a dal na 5:0.