Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší a mladší dorast: 5. kolo

ilustračný obrázok

Starší dorast U19 :
5. kolo (31. 8. 2013) : FK Lokomotíva Trnava - Spartak Myjava 1:3 (0:2)

Mladší dorast U17 :
5. kolo (31. 8. 2013) : FK Lokomotíva Trnava - Spartak Myjava 2:1 (1:1)

 

STARŠÍ DORAST U19 :

FK Lokomotíva Trnava - Spartak Myjava 1:3 (0:2)
Zostava Myjavy: Ravas, Patrik Baranovič, Durec (70' Plichta), Pecha, Toman, Pavol Sivák /K/, Sirota, Peter Sivák, Flámik, Nikodem (80' Zuzkovič), Ferenčič (90' Kulíšek).

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Opäť sa potvrdilo, že lepšie výkony podáva naše mužstvo v sobotu ako v nedeľu. V Trnave sme sa prezentovali veľmi dobrým herným prejavom podloženým peknými kombináciami a častou streľbou. Súpera sme prekvapili najviac nacvičenými štandardkami, po ktorých sme sa ujali vedenia 0:2. Ich exekútorom bol veľmi dobre hrajúci Baranovič a úspešnými strelcami bratia Sivákovci.

V druhom polčase zneškodnil stále zlepšujúci sa Ravas aj pokutový kop a onedlho zvýšil Peter Sivák po voleji do šibenice na 0:3. Domáci, ktorí mali značnú výškovú prevahu vsadili na nakopávané lopty a osobné súboje. Po jednej takejto akcii a chybe Dureca znížili na 1:3, ale v otvorenej domácej obrane sme si vypracovali ďalšie šance Sivákom, Sirotom, Ferenčičom či Nikodemom, ale bez gólového vyjadrenia. Zisk troch bodov je za predvedenú hru zaslúžený.

MLADŠÍ DORAST U17 :

FK Lokomotíva Trnava - Spartak Myjava 2:1 (1:1)
Zostava Myjavy: Janček, Halabrín, Čobrda /K/ (59' Tobiaš), Fukna, Bielčik (72' Bayer), Tomáš Baranovič (73' Švancara), Zríni, Gimeš, Havlík, Jánošík, Sekela (59' Černek).

Zhodnotenie zápasu asistentom trénera :

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.
Gól Myjavy: Viktor Čobrda (pokutový kop)