6. kolo (8. 9. 2013) : Spartak Myjava - FC Baník Horná Nitra 1:2 (1:1)

6. kolo (8. 9. 2013) : Spartak Myjava - FC Baník Horná Nitra 2:1 (2:0)

Spartak Myjava - FC Baník Horná Nitra 1:2 (1:1)
Zostava Myjavy: Ravas, Durec, Ferenčič, Pecha, Flamik, Sirota, Nikodem (61' Vávra), Pavol Sivák /K/, Toman, Peter Sivák, Patrik Baranovič (62' Žúrek).

Ľutujeme, momentálne nie je k dispozícii.

Spartak Myjava - FC Baník Horná Nitra 2:1 (2:0)
Zostava Myjavy: Hrdlička, Bielčik, Plichta, Čobrda /K/, Fukna, Zríni, Chvíla (56' Sekela), Jánošík, Weiss, Tobiaš (70' Švancara), Gímeš (64' Tomáš Baranovič).

Zhodnotenie zápasu asistentom trénera :

Mali sme dobrý vstup do zápasu, hrali sme aktívne a dokázali sa dostávať do šancí. Už v 17. minúte po rohovom kope Zríniho sa hlavou presadil Čobrda. 1:0. V 23. minúte po peknej krídelnej akcii nastrelil brvno Tobiáš. Po ďalšej peknej akcii z pravej strany mal dobrú príležitosť Zríni, ale loptu zle trafil. V obrane sme hrali pozorne a dôrazne, s čím mal súper problémy. Po výbornej štandardke v 37. minúte dal hlavou gól Gímeš.
V druhom polčase nám začali odchádzať sily, súper prevzal iniciatívu a mal častejšie loptu na kopačkách. Podarilo sa mu znížiť na 2:1 v 74. minúte, ale víťazstvo sme už udržali.