Futbalový klub Spartak Myjava (Corgoň liga)

Slovak English French German Spanish

Starší a mladší dorast: 19. kolo

Spartak Myjava - ilustračný obrázok

Starší dorast U19 :
19. kolo (30. 3. 2014) : FKM Nové Zámky - Spartak Myjava 3:2 (2:1)

Mladší dorast U17 :
19. kolo (30. 3. 2014) : FKM Nové Zámky - Spartak Myjava 3:1 (0:1)

 

STARŠÍ DORAST U19 :

FKM Nové Zámky - Spartak Myjava 3:2 (2:1)
Zostava Myjavy: Mazíny, Ferenčič, Pecha (73' Ravas), Sirota, Nikodem, Pavol Sivák /K/, Copko (85' Kulíšek), Vávra, Toman, Peter Sivák, Patrik Baranovič.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

V zápase boli myjavskí dorastenci lepším družstvom, keď podali výborný výkon. Nepremenili však šance a po vylúčení brankára Mazíniho hrali aj naďalej veľmi dobre. Hráči si za predvedený výkon zaslúžia pochvalu.

Góly Myjavy: 44' Pavol Sivák, 50' Nikodem

MLADŠÍ DORAST U17 :

FKM Nové Zámky - Spartak Myjava 3:1 (0:1)
Zostava Myjavy: Janček, Halabrín (67' Bayer), Čobrda /K/, Bielčik, Matušica (72' Švancara), Tomáš Baranovič, Flamik, Gimeš, Havlík, Tobiaš (78' Čerešňa), Jánošík.

Zhodnotenie zápasu trénerom :

Zápas sme začali dobrým pohybom a aktivitou. Súper hral tvrdo, niekedy i za cenu faulov, ale my sme sa s tým dokázali vyrovnať. V 14. minúte po nacvičenom rohovom kope Baranovič otvoril skóre. Súpera sme do ničoho nepustili, hrali sme koncentrovane a zodpovedne.

Do druhého polčasu na nás súper vybehol a pomohol mu i rozhodca v 43. minúte vymysleným pokutovým kopom. O dve minúty po priamom kope a odrazenej lopte od brvna súper dorazil do brány. Dva rýchle góly nás psychicky položili a už sme nevedeli nájsť kľud a rozvinúť akcie. Súper nás potrestal tretím gólom v 70. minúte.

Gól Myjavy: 14' Tomáš Baranovič